Yaşlı Erkekler İçin Genç Kızlarla Çıkmak İyi Bir Fikir Olmayabilir

İngiltere'de yayın yapan The Telegraph gazetesinde çalışan deneyimli muhabir Cosmo Landesman'ın kaleme aldığı bir makale babası yaşındaki erkekler ile çıkan kadınların ve kızları yaşındaki kadınlar ile çıkan erkeklerin yaşadığı ciddi sorunları kaleme almış.

Yaşlı Erkekler İçin Genç Kızlarla Çıkmak İyi Bir Fikir Olmayabilir

Yirmi sekiz yaşındaki Lady Kitty Spencer, Princes Diana'nın yeğeni, 60 yaşındaki erkek arkadaşı, moda milyoneri Michael Lewis'in omzuna sarılı koluyla New York sokaklarında dolaşırken görüldü. Gerçekten de, yaşının iki katı bir erkekle, kendi babası olan Earl Spencer'dan bile daha yaşlı bir erkekle olduğunu ilk kez kabul ediyor.

Romantikler diyecekler, neden çıkmasınlar? Sonuçta, yaş sadece bir sayıdır. Benim gibi alaycıların söylediği şey: - evet, büyük bir sıfır! Benden çok daha genç kadınlarla çıktıkları için - en büyük boşluk 25 yıldı - umarım Lewis, biraz önemseyici ve endişeli tavsiye sunmamda sakınca görmez: Yapma!

Kitty Spencer gibi genç kadınlarla çıkmanın hazları, daha yaşlı bir erkek bakış açısından oldukça açıktır: gençlik, güzellik ve seksilik. Ancak genellikle genç kadınlar sadece kol şekeridir; yaşlı, sarkan erkek egosu için görsel Viagra. Elbette, biz yaşlı adamlar, “müthiş eğlenceli” ve “çok parlak” olduklarını iddia etmeyi asla tercih etmiyorlar - iki kalas kadar kalın olsalar bile.

Fakat genç erkeklerle yaşlı erkekler arasında çıkmanın tuzakları nelerdir? 50 yaşımdayken genç kadınlarla buluşmaktan vazgeçtim. (Şimdi 64 yaşındayım.) 'Yuck Faktörü' dediğim bir şey var; yani, yaşlı bir erkeğin, genç bir kadını etkilemeye ya da baştan çıkarmaya çalıştığı gösteri sadece… biraz şanslı.

Bu saf yaşçılık mı? Belki. Babam her zaman genç kadınları takip ediyordu - aslında, her zaman nabzı olan herhangi bir kadını takip ediyordu - bu yüzden asla böyle olmayacağına yemin ettim.


Harrison Ford, ortağı Calista Flockhart'dan 38 yaş büyük

Genç kadınlarla çıkmaktan neden vazgeçmemin daha pratik ve rasyonel nedenleri var. Dışarı çıkacak kanlı bir kabuslar.

Yıllar önce ben, PR'da çalışan benden 19 yaş küçük bir kadınla çıktım. Akşam yemeğine her zaman geç gelirdi - “Özür dilerim, ben bir pul gibiyim!” - ve telefonuyla yaşlarını harcadı: “Özür dilerim, buna ihtiyacım var…” En komik anekdotumun ortasında, ' d söyle bana: “Üzgünüm, sadece bir metin göndermem gerekiyor.” Sonunda “Üzgünüm, bu işe yaramaz!” dedim ve sonlandırdım.

Erkeklerin Marslı olduğunu biliyorum, ama genç kadınlar hangi gezegenden geliyor? Onlara güzel hazırlanmış bir aşk mektubu gönderiyorsunuz ve size üç Xs ve üç kalp emojisinden oluşan bir metin gönderiyorlar. (Ve romantizmin öldüğünü söylüyorlar.)

Hevesli bir romancı olan ve benden 20 yaş genç bir kadına kısa bir kaçış yaptım. Ona çiçek ve şampanya getirirdim; bana en iyi eşcinsel arkadaşı ve köpeğini getirecekti.


Yaşlı erkekler ve genç kadınlar arasındaki en büyük boşluklardan biri sadece yaş değil kültürdür. Referanslarını alamadılar. Kazablanka'nın klasik çizgileri sessizlik veya şaşkınlıkla karşılandı; Genç bir kadın bana Gone With the Wind'in romcom olup olmadığını sorduğunda başımızın dertte olduğunu biliyordum.

Michael Lewis ve onun türündeki diğer adamlardan farklı olarak, hiçbir zaman genç bir kadına olan şefkat göstergelerine düşkünlük hissetmedim. Bir kere denedim ve yaştan utandım. Soho'da ve sokakta dışarıda birkaç kokteyl içmiştik. Bir ses çığlık attığında randevumun gözlerine bakıyordum, ilk öpücük için hazırlanıyordum: “Hadi, büyükbabam, bana bir tane ver!” Bunun gibi çok az faydalı yorum anı öldürebilir.

Bu üzücü küçük hikaye, en yaşlı, genç-genç-kadın-kadınların önünü kaldırıyor: seks. Güzel genç kadınların çok sevdiği zengin, güçlü, başarılı bir yaşlı adam olabilirsiniz - ama çıplak, çenenin yalpalaması, göbek yayılması ve sarkık göğüsler gibi sarkan kalçalarla bir başka eski adamsınız.

Yaşlı erkek genç sevgili
Cosmo Landesman: ''Genç bir kadın Rüzgar Gibi Geçti'nin romcom olup olmadığını sorduğunda, başımızın belada olduğunu biliyordum"

Samantha, 70 yaşında, çok elmaslı bir mücevherle elmas takı takan çok zengin bir adamla çıkıyordu. Işıklar açıksa yaşlı bir erkekle genç bir erkek gibi seks yapmanın kolay olduğunu iddia etti. Sevgilisi tuvalete gidip kalçalarını fark edinceye kadar Samantha için her şey yolunda gidiyordu ... ve anında uçuyordu.

Yazar Dolly Alderton tarafından bana bir erkeğin “çıplak vücudunu taşıması” - kaç yaşında veya şişman olursa olsun - “güvenle” olması gerektiği söylendi, çünkü “çok korkunç seksi!” Olduğunu iddia etti. Genç arkadaşım bana çıplak bir bakış attı ve onun yerine televizyon izlememizi önerdi.

Yaşlı erkekleri tercih eden genç kadınlar var. Kitty’nin Spencer’ın son erkek arkadaşı, başka zengin bir adam, ondan da daha yaşlıydı. Genç kadınlarla dışarı çıktığımda hep merak etmişimdir: Gerçekten içime mi giriyorlar yoksa sadece baba sorunları mı var? Demek istediğim, yaşlı erkeklerden babalarından asla almadıkları sevgi ve hayranlığı istiyorlar.


Yaş boşluğunun üstesinden gelinemeyeceğini söylemiyorum. Harrison Ford, ilk çıktığında Calista Flockhart'dan 38 yaşındaydı ve 31 yaşındaki Catherine Zeta Jones'la bağdaştığında Michael Douglas 56 yaşındaydı.