Viranşehir'de Taşlı Sopalı Kavga Çıktı

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine bağlı bir köyde henüz sebebi bilinmeyen bir neden ile Köy halkı bir birine girdi, 7 Kişinin yaralandığı kavgayı Kolluk kuvvetleri zor ayırdı.

Viranşehir'de Taşlı Sopalı Kavga Çıktı
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine Bağlı Şahinler Köyünde kavga

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine Bağlı Şahinler Köyünde öğlen saatlerinde nedeni öğrenilemeyen bir tartışma çıkıyor. Görgü Tanıklarının İddiasına göre Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşünce Aynı köyde oturan aileler bir birlerine girdi. önce sözlü başlayan tartışma kısa sürecede kavgaya dönüşüyor.


Köy meydanında kavgaya tutuşan iki taraf taş ve sopalarla kavga etti. Kavga esnasında sopa ve taşlara hedef olan 7 kişi çeşitli yerleirnden yaralandı.

Olay Yerine İntikal Eden Güvenlik Güçleri Kavgayı Zor Ayırdı

Köylülerin haber vermesi üzerine köye çok sayıda güvenlik görevlisi ve sağlık ekibi sevk edildi. Köyde geniş güvenlik ünlemi alan güvenlik güçleri yaralı vatandaşları olay yerine gelen ambulanslara bindirerek Viranşehir Devlet Hastanesine gönderdi. Yaralı köylülerinin durumunun iyi olduğu öğrenilirken jandarma olayların daha da büyümemesi adına köyde güvenlik ünlemi aldı.