Viranşehir'de Genç Yaralanma Pahasına Dövüşen Köpeklerin Arasına Girdi

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde başı boş sokak köpekleri kavgaya tutuştu. Köpeklerin kavgasında etrafta bulunan bir çok kişi öfkeli köpeklerin kendilerine zarar vermesinden endişe ederek uzaklaşırken bir genç köpeklerin bir birine zarar vermemesi için eline bir demir çubuk alarak dalaşan köpeklerin arasına girdi.

Viranşehir'de Genç Yaralanma Pahasına Dövüşen Köpeklerin Arasına Girdi
Viranşehir'de Genç Yaralanma Pahasına Dövüşen Köpeklerin Arasına Girdi

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde başı boş sokak köpekleri kavgaya tutuştu. Köpeklerin kavgasında etrafta bulunan bir çok kişi öfkeli köpeklerin kendilerine zarar vermesinden endişe ederek uzaklaşırken bir genç köpeklerin bir birine zarar vermemesi için eline bir demir çubuk alarak dalaşan köpeklerin arasına girdi. Yaralanma pahasına köpeklerin dalaşarak bir birini yaralamasını engellemeye çalışan genç takdir topladı.

Şanlıurfa’da bir vatandaş, kalabalık bir cadde üzerinde birbirine saldırıp dövüşen köpekleri ayırmak için büyük çaba harcadı. Köpeklerin dövüşmesiyle birlikte etraftakiler kaçışırken bir vatandaş ise eline aldığı demir çubukla köpekleri ayırmak için büyük çaba harcadı.

Edinilen bilgiye göre olay, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki en kalabalık caddelerden biri olan Urfa Caddesi'nde yaşandı. İki sokak köpeği, cadde üzerinde birbirine saldırıp dövüşmeye başladı. Köpeklerin dövüşmesiyle birlikte etraftakiler büyük bir korku içerisinde kaçıştı. Bazı vatandaşlar kavgayı film izler gibi uzaktan seyredip cep telefonuna kaydederken bir vatandaş ise eline aldığı demir çubukla köpekleri ayırmaya çalıştı. Bir süre cadde ortasında dövüşen köpekler birbirini kovalayıp uzaklaşırken, onları ayırmaya çalışan vatandaş da arkalarından koşarak köpekleri yakalamaya çalıştı.

Viranşehirli gencin başı boş sokak köpeklerinin kavga ederek bir birine zarar vermesini engellemeye çalışması çevrede bulunan vatandaşların takdirini kazanırken kavga eden köpekler ile yaralanma pahasına onları ayırmaya çalışan genç bir süre sonra gözden kayboldu.