Vatandaşın Mazbata Öfkesi / En Büyük Fetöcü Erdoğan Dedi

Ekrem İmamoğlu'na neden mazbata verilmiyor sorusunu sokak'ta vatandaşa soran yerel tv kanalı bir vatandaşın tepkisi ile karşılaştı, Hakim savcıların görevlerini yapmadığını iddia eden vatandaş, en büyük fetöcü Erdoğandır dedi.

Bir yerel tv kanalı sokakta vatandaşlar ile yaptığı röportajda ilginç tepkilerle karşılaştı. 

Kameralara konuşan vatandaş Millet İttifakının İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasının verilmemesine şöyle tepki gösterdi 

"Şimdi bu devlet ne devleti? Hukuk! Hukuk devletinde hukuk işler, nerede bu hukuk? adam 15 bin oy farkla seçimi kazanmış neden mazbatasını vermiyorsun? Adam aslanlar gibi kazanmış mazbatayı vereceksin!... 

Konuşma esnasında hükümetin yaptığı suçlamalara da değinen vatandaş "FETÖ'cü diyorlar değil mi? En büyük fetöcü kim biliyormusunuz? En büyük FETÖ'cü Erdoğan'dır buyur gitsinler onu yakalasınlar adam sarayda makamında oturuyor. Hani nerde bu ülkenin hakimleri savcıları? 

Kendi partili adayları yüz oy farkla kazanınca mazbatasını alıp görevinin başına geçecek ama İmamoğlu, binlerce oy farkla kazanacak seçimde hile var bilmem ne var deyip mazbatayı vermeyeceksin. AKP'li olunca mazbatayı vereceksin İmamoğlu kazanınca mazbata yok diyeceksin! Olmaz... Olmaz.." dedi 

 

Hayat pahalılığı ile ilgili konuşan vatandaş hadi şimdi pazardayız bak bakalım soğan patates fiyatı ne kadar? Git bak bakalım bir şey alınabiliyor mu? Bu böyle devam edemez!. Ne diyorlar erken seçim yok diyorlar bende diyorum ki erken seçim var ülke batmış. Chp 31 Mart Seçimlerinde İstanbul'da Hile Yaptı mı?

Muhabirin CHP seçimde hile yaptığı söyleniyor sorusuna cevap veren vatandaş 17 yıldır VHP'mi iktidarda chp nasıl hile yapsın bunlar hep yandaş medyanın insanlara empoze ettiği şeyler buradan sesleniyorum artık bu kanallları izlemeyi bırakın. 

Hile varsa bu iktidarın sorumsuzluğundan kaynaklıdır. Sorumlu sensin kardeşim!

Binali Yıldırım eğer seçimi kazanmış olsaydı iki saat sonra mazbatasını almış görevinin başına geçmişti bile ama YSK ben buna Yandaş Seçim Kurulu diyorum orada oturan hakimlerde savcılarda haysiyet şeref yok milletin iradesine bunlar kafa tutuyorlar. 

Yarın Seçim tekrar olsun bu yorum burada kalsın İmamoğlu en az 300 bin oy farkla tekrar kazanır.

Çünkü Millet bunların gerçek yüzünü gördü. 

Bu saatten sonra sandıktan çıkan milletin iradesine bu şekilde yaklaşılmaz." Diye tepkisini ortaya koydu.