Telefonlardaki Bilgileri Kopyalayan 31 Casus Uygulama

Android storun mucidinden kritik uyarı geldi, 31 tane Android uygulamasını ifşa eden Google 25 usd ödeme alarak Play store'da yayınladıktan sonra kullanıcılarına casus yazılımlardır uyarısında bulundu, Bahsi geçen Android uygulamalar kredi kartı bilgilerinin yanı sıra ses kayıtlarını 2.3. kurumlara sattığı söyleniyor.

1. Cartoon Photo Filter

Cartoon Photo Filter ile Yeni çektiğiniz veya mevcut fotoğraflara çeşitli efektler uygulanabiliniyor. Fotoğraflarınızı çizgi filmlere, eskizlere, yağlı boya tablolarına, kalem çizimlerine ve çok daha fazlasına dönüştürebiliyor. Sosyal medyayı aktif kullananların tercih ettiği Cartoon Photo Filter uygulaması, kullanıcılarının bilgilerini sattığı iddia edildi.

2. PixturePhoto Art Effect

Resim Sanat Resim Filtreler Efektler, 41'den fazla efekt, şık ve su fotoğraf efektlerinin bulunduğu PixturePhoto Art Effect android uygulaması. Fantastik resim filtreleri, fotoğraf çerçeveleri, çizgi film efektleri, Kurşun kalem eskiz efekti ve fotoğraf filtreleri ile kullanıcılarını cezbediyor. Sosyal medya kullanıcılarının Güzel fotoğraflar oluşturmanıza izin veren PixturePhoto Art Effect uygulamasıyla bir yandanda kullanıcılarının bilgilerinı kopyaladığı iddia edildi. Şuana kadar PixturePhoto Art Effect uygulamasını 100 binden fazla kişinin indirdiği söyleniyor.

3. Art Filter Photo Editor

Sanatsal Resim Efektleri sanat filtreleri, sanatçılar, karikatür efektleri, resimler ve fotoğraflar, tuval üzerine kroki stilleri ve sanat için fotoğraf editörü olan; Art Filter Photo Editor ile sanatçılara, ressamlara, karikatüristlere, fotoğrafçılara, sanat meraklılarına hitap etmektedir. uygulamayı cazip gören 10 milyondan fazla insan telefonuna indirdi ve bir çok kişi tarafından aktif kullanımaktadır. Art Filter Photo Editor Uygulaması kişisel verileri kopyalayıp satmak ile suçlanıyor.

4. Prizma Photo Effect

Sanatsal bir şekilde dünyayı hisseden fotoğraf sanat filtresi severler için nihai uygulama Prizma Fotoğraf Efekti. Karikatür prizma efektleri oluşturmak için fotoğraf düzenleme uygulaması. Caus android uygulaması "Prizma Photo Effect" 1000 kişi tarafından telefonuna yüklendi.

5. Cartoon Art Photo

Karikatür Resimleri - Karikatür Fotoğraf Editörü sanat filtreleri, sanatçılar, karikatür efektleri, resim ve fotoğraflar, tuval üzerine kroki stilleri ve sanat için en iyi fotoğraf editörü; sanatçılar, ressamlar, karikatüristler, fotoğrafçılar, genelde tercih ediyor bu uygulamayı, "Cartoon Art Photo" 1 milyondan fazla kişi tarafından indirildi.

6. Art Flip Photo Editing

Fill Art Photo Editor adlı android uygulaması cihazlarda internet üzerinde sörf yaparken beğendiğiniz bir resimi cihazınıza indirip editlemenize olanak sunduğunu iddia ediyor, 1 milyondan fazla kişinin indirdiği Fill Art Photo Editor uygulaması kullanıcılarının resimlerini kopyalayıp art niyetli kişilere satıyor. Bu resimleri satın alan art niyetli kişiler arkadaşlık sitelerinde paylaşarak para kazanıyor. 

7. Fill Art Photo Editor

Genelde sosyal medya fenomenlerinin kullanmış olduğu Fill Art Photo Editor adlı Android grafik tasarım uygulaması olduğu yönde reklamlar yapmaktadır, Google'un iddiasına göre Fill Art Photo Editor adlı uygulama telefon rehberi yanı sıra cihazlara kayıtlı olan şifrelere erişip yedeklemektedir, Bu uygulamayı kullanmış olan kişilerin cihazlarını sıfırlayıp şifrelerini değiştirmesi önerilmektedir.

8. Magic Art Filter Photo Editor

5000'den fazla kullanıcısı olduğu bilinen Magic Art Filter Photo Editor android uygulaması kullanıcılarına bir çok özellik vaad ederek korsanlık yaptığ google tarafından iddia edildi. Mobil Sanat Efekti ve pic kolaj yapıcı. Sanat Efekti ve zevk bizim araçları, efektler, kolaj makinesi, kamera, ücretsiz clipart kütüphanesi, milyonlarca kullanıcı tarafından oluşturulan çıkartmalar ve çizim araçları. Magic Art Filter Photo Editor: Sanat Efekti tüm harika resimler yapma ve eğlenmek hakkında harika düzenleme kolaj resimleri ve memes içine remixing. 

9. Photo Editor

100 milyondan fazla kullanıcı cihazına Photo Editor uygulamasını çekmiş olduğu resimleri editleyebilmek için indirdi, Google uygulama ile alakalı uyarıda bulundu, Uygulamayı kullanan kişilerin verileri 3. şahıslara aktarıldığını iddia etti.

10. Cartoon Art Photo Filter

Cartoon Art Photo Filter uygulamasını kullananların amacı çeşitli çizgi film kahramanlarının similasyonlarını kullanarak çocuklarının resimlerini editlemekti, Google Cartoon Art Photo Filter uygulaması ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu, Uygulamayı kullanan kişilerin aile bilgileri satılıyor. 

11. Cartoon Effect

12. Art Filter Photo Effects

13. Art Editor

14. Art Filter Photo

15. Awesome Cartoon Art

16. Art Effects for Photo

17. Super Camera

18. Horizon Beauty Camera

19. Wallpapers HD

20. Selfie Camera Pro

21. Beauty Camera

22. Art Effect

23. Artistic effect Filter

24. Art Filter

25. Emoji Camera

26. Cartoon Art Photo

27. Art Effect

28. Pro Camera Beauty

100 binden fazla kişi farklı efektlerde fotoğraf çekmek amacı ile Pro Camera Beauty adlı mobil uygulamasını cihazlarına indirdi, Uygulama bir cihaza kurulduğu zaman çeşitli yerlere erişim izni istiyor, Konum, Kamera ve Fotoğraflara erişim izni alan android uygulaması, mevcut konumunu ve cihazdaki çekilen resimleri adult sitelere sattığı iddia edildi.

29. Call Recorder

ACR (Başka Çağrı Kaydedici) ücretsiz bir çağrı kaydedici uygulamasıdır. Play Store'daki en iyi ve en gelişmiş arama kaydedicilerden biridir ve aşağıdakiler gibi birçok gelişmiş özellik sunar: Call Recorder adlı android uygulaması telefon görüşmelerini kayıt ettiğini iddia ederek kaydedilen konuşmaları 3. şahıslara satmaktadır

30. Realtime Booster

Pil tasarrufu sağlayan veya performansı artıran birçok uygulama vardır, ancak Root Booster en iyi sonuçları elde etmek için en kanıtlanmış ayarları kullanır. Bu ayarları, hız artırma, pil artırma veya denge artırma sağlayan önceden ayarlanmış modlarla kolayca uygulayabilirsiniz. Bu modlar, ana telefon bileşenlerine uygun ayarlar uygulanarak elde edilir. Android cihazlarını hızlandırdığını iddia eden Realtime Booster uygulaması telefonlarında bankacılık işlemeri yapanların bilgilerini satıyor. 

31. SmartSwipe

Smart Swipe, son uygulamalarınıza, favori uygulamalarınıza, kişilerinize, ayarlarınıza tek bir elinizle kolay erişim sağlar. Akıllı kaydırma, hemen bir daire menüsü açmak için ekranın sol alt köşesinden veya ekranın sağ köşesinden herhangi bir ekranda hızlıca kaydırın, Bu tembel tokatlamak, onu kullanmak için görünüm içine app kaydırma kadar gizli kalır. Tembel bir uygulama. Kredi kartı bilgilerini çalan Smart Swipe uygulaması 10 binden fazla kişi tarafından indirildi