Şu 11 Sebepten Dolayı Balık Kadına İhtiyacınız Var

Şu 11 Sebepten Dolayı Balık Kadına İhtiyacınız Var

1. En iyi arkadaşlar edinirler. Balık kadını sabit ve sadık. Geniş bir sosyal çevreyi tutmuyorlar, ama onlar getirmeyi seçtikleri insanlara adanmış durumdalar. Krizde çağırdığınız, onlar atmanız gereken her şeyi çözmenizde ve her şeyde daha iyi hissetmenizde size yardımcı olacak kişiler. Telefonu kapattığınız zaman.

 

2. İnanılmaz derecede empatik ve duygusal zekası yüksek. Bir Balık asla gereksiz yere drama yapmaya başlamaz veya yabancı çatışmalara neden olmaz. Nereden geldiğini anlayacaklar ve iletişim araçlarını her ikinizi de daha iyi hissettirecek şekilde ayarlayacak şekilde ayarlayacaklar . Hiç kimsenin çılgın Balık burcunu duymamasının bir nedeni var.

 

3. Müzikte en iyi tadı var. Balık kadını, Spotify'da küratörlüğünü yaptığı en iyi çalma listelerine link gönderecek. En sevdiğiniz müzisyenlerden bazıları, onun aracılığıyla keşfettiğiniz insanlar olacaktır.

 

4. Seninle rekabet etmeyecekler. Bir Balık kadını, yaratıcı çıkarlarından zevk almaktan memnuniyet duyar. Partinin hayatı ya da her ilişkinin yıldızı olması gerekmez. Belli bir şekilde ortaya çıkacak ya da neyin övülmesini hak edeceği konusunda seninle asla rekabet etmeyecek. Bir Balık kadını, sahip olabileceğiniz en az dramatik arkadaş ya da kız arkadaş olacak. Duygusal sahnelerden ve insanların incindiği yerde çatışmadan nefret ederler.

 

5. Duygusaldırlar - en iyi şekilde. Bir Balık hiçbir zaman duygularını reddetmez veya sizi kesmek için tasarlanmış soğuk bir açıklama yapmaz. Öfkeyle bile, her zaman nasıl hissedeceğinizi ve sizin için en iyisini istediğinizi düşünüyorlar.

 

6. Onlar sanatçılar. Her Balık burcunun derin bir yaratıcı ruhu vardır. Ressamlar, şairler veya yazarlar. Ama ne yaparlarsa yapsın, cehennem kadar havalı ve sen bunun bir parçası olacaksın. Sahip olduğum her Balık arkadaşı, el sanatı camı, bir ahşap parçası ya da bir resim olsun, bana sanatının bir kısmını hediye etti. Hepsi de dekoruma paha biçilemez eklemeler.

 

7. Sevgiyle cimri değillerdir. Balık AŞK aşk. Sevildiklerini hissetmeyi severler ve sevme eylemini sevdiler. Diğer işaretler sevmek için yeterince savunmasız olmak ya da fazla duygusal hissetmekten nefret etmekle mücadele eder. Ancak bir Balık size kim oldukları konusunda açık ve dürüst olacaktır. Sevginin bir faktör olduğu ilişkileri istiyorlar ya da hiç bu ilişkiye ihtiyaç duymuyorlar.

 

8. Mükemmel kararları var. Balıkların büyük bir sezgileri var. Biriyle tanıştığında, o kişinin iyi bir insan olup olmadığını ve zamanına layık olup olmadığını hissedebilirler. Romantik ya da profesyonel temaslar konusunda mantıklı olmak için yardıma ihtiyaç duyarsanız, etrafta olması gereken harika bir insan.

 

9. Onlar iyi aşıklar. İçten ve hassas, yatakta iyi olmayan bir Balık bulmak nadirdir. Eşlerinin ihtiyaçlarını seziyor ve kendilerini ifade etme konusunda utangaç değiller.

 

10. Tutkulular. Balık ile yapabileceğiniz en büyük hata, tembel veya tutkulu olduklarını varsaymak, çünkü çok kolay gidiyorlar. Onlar güçlü, sessiz bir şekilde tutkulu. Çatılarından tutkularına haykırmaları gerekmiyor, sadece sessiz olması ve izleyiciyle ya da izleyiciyle yapması gerekiyor.

 

11. Özverilidirler. “Birine kendi sırtından bir tişört verilmesi” ifadesi kesinlikle Balık hakkında yapıldı. İç çevrelerinde olanlar için, onları mutlu ve başarılı görmek için yapılması gerekenleri yapacaklardır.