Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan 6 Komik Video 

Sosyal Medya hesaplarında son dönemlerin en çok paylaşılan 6 komik videosu, Çin,Hindistan ve Şanlıurfa'dan komik görüntüler ve komik hikayeler.

Sosyal Medya hesaplarında son dönemlerin en çok paylaşılan 6 komik videosu, Çin,Hindistan ve Şanlıurfa'dan komik görüntüler ve komik hikayeler. 

Tiktok Fenomenleri Gardaş Sendemi Adanalısın?

Tiktok'ta en çok yapılan videolar arasında gelen kardaş sen benim kim olduğumu bilmiyorsun, Şimdi burdan sana bir tane yapıştırdım mı? videosuna adanalı çiftten son nokta konulmuş. Daha iyisini bulamak.

 

25 Kardeş Olan Komik Şanlıurfa'lı Sağlıkçı 


Şanlıurfa'da bir hastanede sağlıkçı olarak çalışan ismi bilinmeyen vatandaş eski kadınlar ile şimdiki kadınlara gönderme yapmak amacı ile karşılaştırma yapıyor, Şanlıurfalıdan Komik karşılaştırması internet ortamında milyonlar tarafından izlenilip paylaşılıyor.

 

Uzakdoğu Ülkesinde Kadın Kocasına Elektrik Akımına Kapıldım Şakası Yapınca 


Uzakdoğu ülkelerinde muhtemelen Çin'de kadın kocasına şaka yapmak amacı ile eline aldığı prizden elektrik akımına kapıldığını kocasına aktarmak için taklit yapıyor. Kadın kocasının el uzatacağını düşünürken kafasına su damacanası yiyor, İşte o komik anlar. 

Hindistan'da 2 Kafadar Arkadaşlarına Cin Çarpma Şakası Yapıyor 


Hindistan'da yaşanan komik olay, 2 kafadar uyuyan arkadaşına Cin çarptı şakası yapıyor, Sonası malüm, uyuyan eleman uyandığı zaman arkadaşlarının çarpıldığını fark ediyor ve erkekliğin 10/9'u kaçmaktır diyor. 

 

Şanlıurfa'da Bisiklet Süren Bir Vatandaş Ciğere Gidiyor Denildi


Bisiklet sürerken elini bırakıp seyreden Şanlıurfa'lıya ciğere gidiyor diyerek videoya çektiler, Sosyal medya'ya düştüğü gibi milyonlar tarafından izlendi. (Şanlıurfa'lı Ciğer Yemeye Giderken)

 

Karı Koca Tam Romantik Bir Sahne Yaşayacak İken Bakın Ne Oldu?


Tiktok'ta en çok yapılan videolar arasında yer alan komik bir video, Romantik yakınlaşma kadının genirmesi ile son buluyor. ( Sıç Gel Birde Suratıma Sıç ) ne yedin kadın sen bee videosu. 

 

Eşinin Yanında Sevgilisi Arayınca Olan Oldu, (Alo Mahmut Naber) Mahmut Kim Aşkımya 


Mahmut eşi ile otururken bir anda telefonu çalıyor, Arayan eski sevgilisidir. Alo mahmut naber aşkım ya diyor. Ancak mahmutun eşi telefonun sesini dışarıya vermesini istiyor, Yakayı ele vermemek için çırpınan mahmutun çabası.