Solucan Bank Yeni Dolandırıcılık Sistemi / Solucan Bank nedir? Nasıl Kazanılır?

Türkiye'de dolandırıcılar halkın paralarını almak halk ise kolay yoldan zengin olmak adına devamlı yeni bir yöntem ortaya çıkıyor. Dolandırıcılar bu defa, Gübresi oldukça faydalı olan Kırmızı Kaliforniya Solucanı isi yaptıklarını öne sürüp 40 Milyon Avro Dolandırdılar

Solucan Bank Yeni Dolandırıcılık Sistemi / Solucan Bank nedir? Nasıl Kazanılır?

Türkiye'de dolandırıcılar halkın paralarını almak halk ise kolay yoldan zengin olmak adına devamlı yeni bir yöntem ortaya çıkıyor. Dolandırıcılar bu defa, Gübresi oldukça faydalı olan Kırmızı Kaliforniya Solucanı isi yaptıklarını öne sürüp 40 Milyon Avro Dolandırdılar.

 

Soluncan Bank Yöntemi ile 20 Bin Kişiden 40 Milyon Euro Dolandırdılar

Dolandırıcılar sınır tanımadı. 'Çiftlik Bank'tan sonra 'Solucan Bank' skandalı yaşandı. Dijital para yalanıyla 300 milyon euro vurgun yapan çetenin yeni oyunu ortaya çıktı. Çete, şimdi de "Kaliforniya'dan kırmızı solucan getirip, çiftlik kuracağız. Solucan gübresi pazarlayıp, kar payı dağıtacağız" yalanıyla para topladı. 20 bin kişinin 40 milyon euro dolandırıldığı saptandı..

 

Dansöz Oynattılar

 

Dolandırıcılıktan Kazandıkları Paraları Yurt Dışı Tatillerinde Harcamışlar

Çetenin elebaşlarının, Selçuk Özkan, Ali Dinler, Ahmet Altun, İdris Güleç ve Mustafa Türeli olduğu açıklandı. Dolandırıcıların vurgun paralarıyla Dubai ve ABD'de tatil yaptıkları saptandı. 10 bin mağdur, soluğu savcılıkta aldı. Ancak çete hala yakalanamadı. Mağdurlar, dolandırıcıların yakalanıp en ağır cezayı almalarını istediklerini anlattı..