Sokak Köpeği Dehşeti; Elazığ'da Sokak Köpekleri Bir kadını Öldürdü

Elazığ'da yaşlı bir kadın evinin yakınlarında bulunan çeşmeden su doldururken bir anda etrafını saran sokak köpeklerinin arasında kaldı. Talihsiz kadına saldıran köpekler yaşlı kadını ağır yaraladı yakınlarda bulunan bir çobanın yardım etmesi ile saldırgan köpekler uzaklaştırılırken olay yerine ambulans çağrılarak yaralı kadın hastaneye götürüldü.

Sokak Köpeği Dehşeti; Elazığ'da Sokak Köpekleri Bir kadını Öldürdü

Elazığ'da yaşlı bir kadın evinin yakınlarında bulunan çeşmeden su doldururken bir anda etrafını saran sokak köpeklerinin arasında kaldı.

Talihsiz kadına saldıran köpekler yaşlı kadını ağır yaraladı yakınlarda bulunan bir çobanın yardım etmesi ile saldırgan köpekler uzaklaştırılırken olay yerine ambulans çağrılarak yaralı kadın hastaneye götürüldü.

Elazığ'da çeşmeden su doldurduktan sonra evine dönerken sokakta başıboş köpeklerin saldırısına uğrayarak ağır yaralanan Çiçek Boztaş, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay, bu sabah saat 07.00 sıralarında Esentepe Mahallesi Kırçiçeği Sokak'ta meydana geldi.

Sokakta bulunan çeşmeden su dolduran Çiçek Boztaş, evine döndüğü sırada başıboş köpeklerin saldırısına uğradı.

Yakınlarda hayvan otlatan çobanın yardımına koştuğu kadın, ihbarla gelen sağlık görevlilerince ambulansla Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Acil serviste tedaviye alınan ağır yaralı Boztaş, doktorların çabasına karşın kurtarılamadı.

Yaşlı kadının cesedi, otopsi için morga konuldu.