Siverek'te 2 Hırsız Suçüstü Yakalandı

Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bazı evlerde hırsızlık yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı, şüpheli iki şahsı takip altına alan emniyet güçleri hırsızlık zanlısını başka bir adreste hırsızlık yaparken suçüstü yakaladı.

Siverek'te 2 Hırsız Suçüstü Yakalandı
Siverek'te 2 Hırsız Suçüstü Yakalandı

Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bazı evlerde hırsızlık yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı, şüpheli iki şahsı takip altına alan emniyet güçleri  hırsızlık zanlısını başka bir adreste hırsızlık yaparken suçüstü yakaladı.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir eve hırsızlık amacıyla girmeye çalışırken polis tarafından suçüstü yakalanan 2 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, Ayvanat Mahallesinde meydana geldi.

Alınan bilgilere göre; 5 farklı evden hırsızlık yapıldığı bilgisi üzerine harekete geçen polis ekipleri, 2 şüpheliyi takibe aldı.

Şüpheli kişilerin Ayvanat Mahallesinde bir eve girmeye çalıştığını gören ekipler, 2 şüpheliyi hırsızlık için kullandıkları suç aletleri ile birlikte suçüstü yakaladı.

Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülen şüphelilerin kimlik sorgulamasında isimlerinin Baran K ve Fırat B. olduğu ve 6 ayrı hırsızlık olayından arandıklarını belirlendi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.