Sette Çalışan Kadınlara Kötü Davranıyor Bazılarını Ağlatıyordu

Gonca Vuslateri, geçtiğimiz günlerde havalimanında görevli bir kadının Funda Esenç adlı yolcu tarafından hakarete maruz kalmasını sert bir dille eleştirdi. Ancak kendisinin de söz konusu hakaretleri yaptığının ortaya çıkması çok sürmedi

Sette Çalışan Kadınlara Kötü Davranıyor Bazılarını Ağlatıyordu

Gonca Vuslateri, geçtiğimiz günlerde havalimanında görevli bir kadının Funda Esenç adlı yolcu tarafından hakarete maruz kalmasını sert bir dille eleştirdi. Sonrasında ise kendisinin bir kadın çalışanına yaptığı kötü muamleme ortaya çıkmıştı. Şimdi de şarkıcılığın yanı sıra Youtube kanalı açan Oğuzhan Uğur, son videosunda Vuslateri’nin birlikte çalıştıkları dizi setinde rejide ve makyaj bölümünde görev yapan kadınlara kötü davranarak ağlattığını ifşa etti.

GONCA VUSLATERİ’Nİ İFŞA ETTİ

Uğur, Vuslateri’nin rol aldığı filmin setinde 2 reji çalışanı ve 1 makyöz kıza küfürler ederek ağlattığını söyledi. Uğur, videosunda şu ifadeleri kullandı: “Aynı sette çalıştık. Bir tabure gelmedi diye 2 tane reji kızı, 1 makyöz kızı ağlattı biliyor musun. Ama nasıl ağlattı… Nasıl küfrediyor biliyor musun kızlara. Havaalanındaki o olaya duyar kasan oyuncu bozması var ya…” ifadelerini kullandı.