Seks fetiş taraftarları, Almanya'daki 'İşkence Gemisi' ile geziye çıkıyor

Çok ilginç kostümler ve değişik işkence aletleri ile "Fetiş-çiler" işkence için dizayn edilmiş bir gemi ile dünya turuna çıktı. Seks fetiş taraftarları, Almanya'daki 'İşkence Gemisi' ile gezisine çıkıyor

1. Fetişistlerin Kostümleri Darbeye Dayanıklı

Fetişistlerin Kostümleri Darbeye Dayanıklı
Fetişistlerin Kostümleri

Bedenleri hasar almayacak şekilde dizayn edilen kostümler ile yüzlerce fetişist Almanya'da "İşkence Gemisi" ile bir yıllık erotik seyehate çıkıyor. 

2. İşkence Gemisine Dayanıksız Kostümler Kullananlar Gemiye Alınmıyor

İşkence Gemisine Dayanıksız Kostümler Kullananlar Gemiye Alınmıyor
İşkence gemisine katılanlar

'Kathrin von Kali' ve 'Lateks Angela', adındaki 2 organizatör bayan, darbeye dayanıksız kostümler ile gemiye binmeyi yasakladı. Katılımcılar İşkence Gemisinde cildi sıkılaştıran lateks kostümler giymek zorundalar 

3. 500 Kişi Seyahate Katıldı

500 Kişi Seyahate Katıldı
500 kişi katılıyor

Geçtiğimiz haftasonu tam 500 cinsel ilişki fetişisti, işkence görmek için Almanya'dan Konstanz Gölü'ne doğru gemi yolculuğuna  çıktı. Dünyanın dört bir yanından katılımın olduğu bu sıra dışı yolculuk, her yıl Almanya'nın Friedrichshafen limanından kalkan 'İşkence Gemisi'yle başlıyor. 

4. Erotik Zevk Yolculuğu Adı Verildi

Erotik Zevk Yolculuğu Adı Verildi
Erotik Zevk Yolculuğu

Esaret altında cinsel ilişki deneyimi yaşamak isteyen yüzlerce fetiş; deri ve lateks kostümler giyerek 'zevk yolculuğu' olarak nitelendirdikleri seyahate çıktı.

5. Fetişler İçin İşkence Gemisi Geleneğe Dönüştü

Fetişler İçin İşkence Gemisi Geleneğe Dönüştü

Fetişler için bir geleneğe dönüşen İşkence Gemisi'ne bu yıl katılım yüksek hava sıcaklıkları nedeniyle azalsa da, yakıcı havaya aldırmayıp lateks fantezi kostümü giyen yüzlerce katılımcı vardı. Organizatör, yolculuğa şu detayları verdi: ''Acil durumlar için sağlık görevlileri gemide bekliyor. 2015 yılında güvenlik kurallarını sıkılaştırmak için karanlık odalar ve yatak odaları gemiden kaldırıldı. 

kaynak: newsypeople com