Şanlıurfaspor'a Haciz Geldi ( Masa ve Sandalyelere İcra Konuldu ) 

Şanlıurfaspor'a yeni bir haciz daha geldi, Ödemediği borçlardan dolayı icralık olan Şanlıurfaspor binasındaki önemli eşyaları kaptırdı.

Şanlıurfaspor'a Haciz Geldi ( Masa ve Sandalyelere İcra Konuldu ) 
Şanlıurfaspor hacizden sonra eşyalarını teslim etti.

Şanlıurfaspor'a, ödemediği borçlarından dolayı haciz geldi. Akşam saatlerinde Şanlıurfaspor tesislerine gelen icra memurları, borçlarını ödemedikleri gerekçesiyle kulüp binasındaki önemli eşyalara el koydu.

Haciz işleminin, Şanlıurfaspor'un sezon başında Bolu'da yaptığı kamptaki konaklama borçlarını ödemediğinden kaynaklandığı iddia edildi.

Şanlıurfaspor'daki haciz olayı, kentte üzüntüye neden oldu.


İcra memurları eşliğinde işçiler, tesislerdeki mobilya ve klimaların da aralarında bulunduğu bazı eşyaları kamyonetlere yükledi. Haciz işlemlerinin ardından icra memurları ve işçiler, tesislerden ayrıldı. 

Kulüp başkanı Emin Yetim, yaptığı açıklamada, ekonomik açıdan zor bir dönemden geçtiklerini söyledi.

Sezon öncesi yaptıkları kampın ücretinin bir kısmının ödendiğini kaydeden Yetim, "Daha önce kısmi ödeme yapmıştık, geri kalan borcu ödeyemedik. Kulübümüz için bazı yerlerden bize verilen maddi taahhütler yerine getirilmedi. Ondan dolayı sıkıntı yaşadık ve icra geldi. Bugün yönetim olarak olağanüstü kongre kararı aldık." diye konuştu.