Şanlıurfaspor Yeni Sezon Formalarını Görücüye Çıkardı

Şanlıurfaspor son genel kuruldan sonra hareketli günler yaşamaya devam ediyor. Yeni seçilen başkan ve yönetimi bir yandan dağ gibi biriken borçları bitirmek için formül ararken diğer yandan yeni sezona takımı hazırlama telaşı içerisinde. Bugün sosyal medya hesabından yapılan duyuru ile takımın yeni sezon için hazırlanan formalar görücüye çıktı.

Şanlıurfaspor Yeni Sezon Formalarını Görücüye Çıkardı
Şanlıurfaspor Yeni Sezon Formalarını Görücüye Çıkardı

Şanlıurfaspor son genel kuruldan sonra hareketli günler yaşamaya devam ediyor. Yeni seçilen başkan ve yönetimi bir yandan dağ gibi biriken borçları bitirmek için formül ararken diğer yandan yeni sezona takımı hazırlama telaşı içerisinde.

Bugün sosyal medya hesabından yapılan duyuru ile takımın yeni sezon için hazırlanan formalar görücüye çıktı.

Sarı Yeşilli takımın resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda yeni formaların taraftarın beğenisine sunulduğu ve aynı paylaşım üzerinden yapılan bir diğer duyuru ise şehrin önde gelen firmalarına çağrı niteliğinde.

Forma reklamları konusunda da çağrıda bulunan takım yönetimi formalar için gögüs reklamı sırt reklamı ve kol reklamı olmak üzere farklı alanlar için reklam yerleri belirlenerek söz konusu firmaların reklamlar konusunda Şanlıurfaspor yönrtimi ile irtibat kurması istendi. 

Başkan Yılmaz Kentin Yöneticilerine Sitem Etti

Yılmaz Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Sitem Dolu Paylaşımı 

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki çocukluğumu gençliğimi hatta ömrümü verdiğim sarı yeşil armanın durumu beni kahretmekte.

Her Urfalı'nın Dalıp gitti hayal kurduğu bir mevki olan Şanlıurfaspor yöneticiliği görevini hiç böyle bir dönemde yapacağımı hayal etmemiştim.

Deyim yerindeyse ateşten bir gömlekmiş bu iş. 

Ama tenimzin canımızın içimizin yanacağını tahmin etsek te verilen sözlere istinadenüstümüze geçirdik o gömleği lakin üzülerek belirtmek istiyorum ki bugüne kadar Şanlıurfasporumuza mülki idarecilerden en ufak bir destek verilmemiştir.

Şu ana Kadar anlaşma sağlanan tüm oyuncularımıza yönetim kurulumuz kendi imkanlarıyla ödeme yapmıştır. 

Biz bu yola çıkarken sevdamız olan Şanlıurfaspor'u nasıl düze çıkarırızı düşündük. 

Borçları indirip yarının gençlerine gurur duyarak destekleyecekleri bir Şanlıurfaspor'u nasıl bırakmayı hayal ettik ama ne yazık ki bu yolda yalnız bırakıldık.

Her şeye rağmen elimizden geleni yapacağızve takdiri Şanlıurfa halkına bırakacağız.