Şanlıurfa'da Meydana Gelen 2 Ayrı Trafik kazasında 11 Kişi Yaralandı

Şanlıurfa'nın merkez ilçeleri Karaköprü ye bağlı Akbayır mahallesi ile Haliliye ilçesi kırsal Konuklu Mahallesinde meydana gelen trafik kazalarında aralarında çocukların da olduğu 11 kişi yaralandı

Şanlıurfa'da Meydana Gelen 2 Ayrı Trafik kazasında 11 Kişi Yaralandı

Şanlıurfa'nın merkez ilçeleri Karaköprü ye bağlı Akbayır mahallesi ile Haliliye ilçesi kırsal Konuklu Mahallesinde meydana gelen trafik kazalarında aralarında çocukların da olduğu 11 kişi yaralandı,

Konuklu Kırsal Mahallesinde Kazada 7 kişi Yaralandı

Şanlıurfa’da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında aralarında çocukların da bulunduğu 7 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre kaza, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Konuklu Mahallesinde yaşandı. Adnan Y.’nin kullandığı 63 TC 392 plakalı otomobil, Ramazan G.’nin kullandığı 46 VH 888 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kazada aralarında çocukların da bulunduğu 7 kişi yaralandı . Yaralılar olay yerine giden ambulanslarla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Karaköprü Akbayır Mahallesinde Kazada 4 kişi Yaralandı

Şanlıurfa’da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre kaza, Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Akbayır Mahallesinde yaşandı. İbrahim T.’nin kullandığı 01 DD 14 plakalı otomobil, Kerim T.’nin kullandığı 63 ZU 063 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kazada İbrahim T., Kerim T. ve isimleri öğrenilemeyen 2 çocuk yaralandı. Yaralılar olay yerine giden ambulanslarla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Güvenlik güçleri her iki kazayla ilgili soruşturma başlattı.