Şanlıurfa'da kümese giren Boynuzlu Engerek Yılanı Köylüler tarafından öldürüldü

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesi kırsalında kümesten gelen sesler üzerine kümese giden köylü kümeste bir yılan olduğunu fark etti. Yılanı kümesten çıkarmaya çalışırken yılanın agresifleşerek saldırmaya başlaması üzerine vatandaş sopayla yılanı öldürdü. Yılanın oldukça zehirli bir tür olan Boynuzlu Engerek olduğu belirtildi.

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesi kırsalında kümesten gelen sesler üzerine kümese giden köylü kümeste bir yılan olduğunu fark etti.  Yılanı kümesten çıkarmaya çalışırken yılanın agresifleşerek saldırmaya başlaması üzerine vatandaş sopayla yılanı öldürdü. Yılanın oldukça zehirli bir tür olan Boynuzlu Engerek olduğu belirtildi.

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine bağlı Nergizli kırsal mahallesinde dün gece kümesten gelen sesler üzerine kümese giren ev sahibi yaklaşık 1 metre uzunluğundaki boynuzlu yılanla karşılaştı
Yılanı kümesten uzaklaştırmak için uğraşan vatandaş uzun uğraşlar sonunda başarılı olamadı ve Boynuzlu Engerek yılanı olduğu belirlenen yılanın kendisine saldırmaya başladığını belirten vatandaş kendini korumak için yılanı öldürmek zorunda kaldığını belirtti.