Şanlıurfa'da 2 Aile Arasında Çıkan Kavga'da 1 Kişi Öldü 2 Kişi Yaralandı

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde aralarında husumet bulunan iki aile kavga etti, Çıkan kavgada 1 kişi öldü 2 kişi ağır yaralandı.  Şanlıurfa Harran GÖÇER ve DEMİRBAŞ Ailesi arasında çıkan kavga

Şanlıurfa'da 2 Aile Arasında Çıkan Kavga'da 1 Kişi Öldü 2 Kişi Yaralandı
Şanlıurfa Harran GÖÇER ve DEMİRBAŞ Ailesi arasında çıkan kavga


Şanlıurfa Kavga: İddiaya göre aralarında husumet olan iki aile akşam saatlerinde Başak Mahallesinde meydana geldi, Aralarında husumet bulunan "GÖÇER ve DEMİRBAŞ Ailesi" arasında sözlü tartışma çıktı, Kısa sürede tartışma silahların kullanıldığı kavgaya dönüşünce göçer ailesinde 1 kişi öldü, Demirbaş ailesinde ise 2 kişi yaralandı. 

Harran'da Çıkan Kavgada Ölen ve Yaralananların İsimleri.

  1. Halil Göçer (öldü)
  2. İsmail Demirbaş (yaralı)
  3. Mehmet Demirbaş (ağır yaralı)

Mahalle sakinlerinin durumu jandarma ve sağlık görevlilerine bildirmesi üzerine olay yerine sevk edilen ekipler tarafından ilk müdahalesi yapılan yaralılar, ambulansla Harran ve Akçakale ilçelerindeki hastanelere kaldırıldı. Acil serviste tedavi altına alınan yaralılardan durumu ağır olan Halil Göçer, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Göçer'in cenazesi, otopsi için Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.Olayın ardından güvenlik güçleri, mahallede ve hastanelerde yoğun güvenlik önlemi aldı.Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.