Şanlıurfa Ciğerci Ciğerhan / Yorumlar / Adres

Şanlıufa'nın Eyyübiye ilçesinde bulunan Ciğerhan Şutim parekendeciler sitesi D/blok no: 103'dedir, Şanlıurfa Ciğerhan telefon numarası: 0546 810 33 36 olarak bilinmektedir.

Şanlıurfa Ciğerci Ciğerhan / Yorumlar / Adres
Şanlıurfa ciğerhan ciğer servisi

Şanlıurfa'nın meşhur ciğer, yürek, dalak ve kuşbaşı'sını tüm Türkiye bilir, Ancak şehir dışından gelenler için Ciğerhan'ı bulmak hiçte okadar kolay değil, Şehir dışından gelen misafirler nerede ciğer yerse tabiki Türkiye'nin en lezzetlisi olduğu anlarlar, Ciğerdeki sır ustalığın yanı sıra bölgenin hava şartlarında yetişen kuzulardır.

Şanlıurfa ciğerhan kuşbaşı

Şanlıurfa'nın Ciğerde En İyileri Arasında Ciğerhan

Ciğerhan lezzet, hizmet ve sunum kalitesi ile sizleri ağırlamaktan onur duyar, Aileniz, Arkadaşlarınız ve Konuklarınız ile lezzet ve kaliteden memnun kalacağınız keyifli bir ciğercidir.

Şanlıurfa ciğerhan ciğer


Şanlıurfa Ciğerhan'da ne Yenir?


Şanlıurfa'ya ilk kez gelen veya Şanlıurfa'da yaşayan Ciğerhan'a ilk defa gideceklere önerimiz şudur, Spariş verirken acele etmeyin tek bütün ciğer söylemek yerine yarım yarım söyleyin fiyat olarak aynıdır, Yarım olarak sparişiniz servis edildiği zaman sıcak ve daha taze bir ciğer keyfi yaşarsınız. Şanlıurfa Ciğerhan'da en iyi Yürek yenir.

Şanlıurfa ciğerhan salata

 

Şanlıurfa Ciğerhan'da Servis Nasıl Yapılır?


Şanlıurfa Ciğerhan'da Ciğer, Kuşbaşı, Yürek, Dalak sparişi verdiğiniz zaman yanında, Yeşillik olarak nane ve maydanoz gelir, Bunun yanı sıra taze hazırlanmış salata, Ayrıca Şanlıurfa yöresine ait isot ile soslanmış soğan, ve ayran gelir. Açılan servisin içerisinde bulunan salata ve ayran spariş ettiğiniz menüye dahil gelir, Ek ücret talep edilmez.

 

Şanlıurfa Cigerhan Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat
Salı: 24 saat
Çarşsmba: 24 saat
Perlembe: 24 saat
Cuma: 24 saat
Cumartesi: 24 saat
Pazar: 24 saat

Cigerhan Menü

Kuşbaşı: 22:00 tl
Yürek: 16:00 tl
Ciğer: 16:00 tl
Dalak: 16:00 tl
Terbiyesiz Tavuk: 18:00
Tavuk Şiş: 16:00