Sanata Engel Tanımayanlar Etkinliği Şanlıurfa'da Düzenleniyor

Telekomünikasyon Devi Türkcell ve Şanlıurfa il Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği “Engel Tanımayanlar” etkinliği çerçevesinde Engelliler Haftası kapsamında 10 Mayıs Cuma günü Sanata Engel Yok etkinliği gerçekleştirilecek

Sanata Engel Tanımayanlar Etkinliği Şanlıurfa'da Düzenleniyor

Telekomünikasyon Devi Türkcell ve Şanlıurfa il Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği “Engel Tanımayanlar” etkinliği çerçevesinde Engelliler Haftası kapsamında 10 Mayıs Cuma günü  Sanata Engel Yok etkinliği gerçekleştirilecek.

 

Türkcell'den Yapılan Açıklama

Turkcell olarak Milli Eğitim Bakanlığı himayesinde sürdürdüğümüz “Engel Tanımayanlar” çatısı altında özel eğitime ihtiyacı olan çocukların, yetkinliklerini artırmaya ve toplumsal yaşama katılımlarını sağlamaya devam ediyoruz.

 

Engelliler Haftası kapsamında 10 Mayıs Cuma günü gerçekleştireceğimiz Sanata Engel Yok etkinliğimizde Turkcell’in Engelsiz Eğitim programı çerçevisinde eğitim alan çocuklarımızın eserlerinin yer aldığı bir sergi açılışını da gerçekleştireceğiz.

 

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran ve Turkcell Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Koç’un katılımlarıyla Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenecek açılış töreninde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

Program Akışı

 

10.00 - Karşılama ve Mehter Takımı Gösterisi

10.10 - Haliliye Görme Engelliler Ortaokulu Öğrencisi Sümeyye Demir’in Şiir Okuması

10.15 - İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın Konuşması

10.20 - Ritim Gösterisi

10.30 - Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili’nin Konuşması

10.35 - Turkcell Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Koç’un Konuşması

10.45 - Türkü Dinletisi

10.50 - Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in Konuşması

11.00 - Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran Konuşması

11.25 - Sanata Engel Yok Sergisi Açılışı