Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Urfa'da konuştu

Saadet partisi genel başkan yardımcısı Birol Güven Şanlıurfa'da düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Toplantıya Şanlıurfa'da yayın yapan yerel medya temsilcileri katıldı

1. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Basın Toplantısı

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Basın Toplantısı

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Birol Aydın Şanlıurfa’da basın toplantısı düzenledi.

Saadet Partisi, Şanlıurfa’da basın ile bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın başkanlık ederken, Saadet Partisi Şanlıurfa il ve ilçe teşkilatları da hazır bulundu.

2. Türkiye’nin en temel sorunlarına ilişkin bazı raporlar hazırlıyoruz

Düzenlenen basın buluşmasında konuşan Saadet Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın şu ifadelere yer verdi:

Saadet Partisi olarak Türkiye’nin en temel sorunlarına ilişkin bazı raporlar hazırlıyoruz. Bütün bu çalışmalar, kongreler, ziyaretler parti içi ve parti dışı çalışmalar bizim ülke olarak aslında bir tıkanıklık yaşadığımızı gösteriyor. Özellikle son beş yıldır daha yoğun olarak toplumun her bir kesimi tarafından hissedilen başta ekonomik sıkıntılar olmak üzere eğitimde, ahlaki ve sosyal yaşamımızda, hukuku ve adalet sistemindeki tıkanıklıklara ilişkin ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Adeta insanımız başını kaldıramaz halde.

3. YENİ BİR BAŞLANGICI GERÇEKLEŞTİRMEK DURUMUNDAYIZ

Bugün Şanlıurfa’mızdayız. Birçok önemli değeri ile bu kentimiz hakkettiği hizmeti ve değeri bulamamaktadır. Kim ne derse desin. İşsizlik rakamları hem Şanlıurfa’mızda hem de Türkiye’mizde ortadadır. Dağılan ailelerin durumu ortadadır. Hal böyleyken, biz millet olarak yeni bir dönemi, yeni bir başlangıcı gerçekleştirmek durumundayız. Bu yeni dönemde özgürlüklerin teminat altına alındığı, hukuk ve adaletin tam kamil manada işletildiği, ekonomide tüketime dayalı değil, üretimi dayalı bir misyonla yapma ihtiyacımız var.”