Mhp Genel Başkanını Eleştiren Vatandaşı Dağa Çıkarıp Özür Diletti / Video

Zorbalıkları ile bilinen Ülkücü olduğunu iddia eden bir gurup sosyal medyada bir video yayınlayarak MHP genel başkanına hakaret ettiği gerekçesi ile bir şahsı dağa çıkararak Devlet Bahçeli'den zorla özür diletti.

Zorbalıkları ile bilinen Ülkücü olduğunu iddia eden bir güruh sosyal medyada bir video yayınlayarak MHP genel başkanına hakaret ettiği gerekçesi ile bir şahsı dağa çıkararak Devlet Bahçeli'den zorla özür diletti.

Neresi olduğu bilinmeyen bir yol kenarında çekilen videoda bir vatandaş yanında ülkücü olduğunu iddia eden bir şahıs tarfından zorla bir adama MHP genel başkanı Devlet Bahçeli'ye hakaret ettiği iddiası ile zorla özür diletiyor. 

Videoda konuşan adam "Sosyal Medyada Twitter'da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli hakkında yaptığım paylaşım yanlış anlaşılmalara sebep olmuştur. Bu yaptığım hatayı düzeltmek istedim fakat hesabım askıya alındığı için bir şey yapamadım. Kendisinden Sayın Devlet bahçeli'den özür diliyorum. Ülkücü camadan özür diliyorum. (Yanında bulunan adının Ahmet Kazanç olduğu anlaşılan şahsın uyarması ile) Devlet Bahçeli'nin elini öpüyorum. Bu videoyu çekmeme vesile olan Ahmet arkadaşıma da teşekkür ediyorum! Yardımcı Olduğu için! 

Video burada sona eriyor! 

Video çekimi sonrasında söz konusu şahıs yada aşhısların videoyu çektirdikleri adama ne yaptıkları bilinmezken bu video Sosyal medyada yayımlandıktan sonra kullanıcılar tarafından büyük tepki ile karşılandı.

Sosyal medya platformlarından bazı vatandaşlar zaman zaman bazı kişileri eleştiriyor hatta bazıları eleştiri dozunu kaçırıp işi hakaret etmeye kadar götürüyor olsa da söz konusu olayların çözüm yeri vatandaşları dağa kaldırmak olmadığını belirten kullanıcılar emniyet ve savcılık derhal harekete geçerek bu eşkiyaları hak ettikleri cezalara çarptırmaması halinde artık kimse kendini güvende görmesin zira biz demokratik bir hukuk devleti olmaktan çıkıp arık bir mafya yada kabile devleti haline geliriz şeklide tepki gösterdi