Levent Yüksel Harbiye’yi Salladı Harbiye’de Yer Yerinde Oynadı

Kerki Solfej’in düzenlediği Açıkhava Konserleri’nin önceki akşamki konuğu Levent Yüksel oldu. Harbiye’yi dolduran binlerce kişi Levent Yüksel’in her şarkısını adeta bir marş gibi hep bir ağızdan söyledi.

Levent Yüksel Harbiye’yi Salladı Harbiye’de Yer Yerinde Oynadı
Haluk Levent Konseri

Harbiye’deki her konserinde sahne enerjisiyle büyük beğeni toplayan Levent Yüksel, yine geleneği bozmadı. ‘Ya Sonra’ şarkısı ile konserine başlayan başarılı sanatçı, ‘Ayrılmam’, ‘Kadınım’, ‘Medcezir’, ‘Tuana’, ‘Karaağaç’, ‘Bi Daha’, ‘Zalim’ gibi klasiklerinin yanı sıra üç yıl önce çıkardığı arabesk albümü ‘Hayatıma Dokunan Şarkılar’ dan seçtiği ‘Mutlu Ol Yeter’, ‘Kaderimin Oyunu’, ‘Yalnızım Dostlarım’ şarkılarıyla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

haluk levent coşturdu

Şarkılarıyla olduğu kadar Hakan Akkaya imzalı sahne kıyafetleriyle de dinleyicilerin beğenisini kazanan Levent Yüksel, yaklaşık üç saat kaldığı sahnede bir an olsun düşmeyen temposuyla sahnede adeta devleşti.

Dinleyicilerin konser boyunca her şarkısına hep bir ağızdan eşlik ettiği Levent Yüksel, konser sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı.

 

Levent Yüksel’in Kerki Solfej ile gerçekleştireceği Açıkhava konser takvimi

Haluk Levent Konserleri

  1. 2 Ağustos 2019 Cuma Bodrum Antik Tiyatro
  2. 14 Ağustos 2019 Çarşamba Ayvalık Amfi Tiyatro
  3. 18 Ağustos 2019 Pazar Kuşadası Amfi Tiyatro
  4. 31 Ağustos 2019 Cuma Datça Amfi Tiyatro