Koineks Kripto Para Borsasına Yenilerini Ekledi 

Türkiye'de Kripto para al sat borsası hizmeti sunan firmalar arasında yer alan "Koineks" al/sat için yeni kripto paralar envanterine ekledi. Koineks hangi kripto paraları satıyor?

Koineks Kripto Para Borsasına Yenilerini Ekledi 

Koineks olarak kullanıcılarımızın taleplerine hassasiyetle cevap verme ve en kapsamlı alım satım platformu hizmetini sunma sorumluluğumuzun bilinciyle çalışıyoruz.

Bu çalışmalar kapsamında, Monero (XMR) - TL işlemlerinin 29.05.2019 Çarşamba günü saat 17:00 itibarıyla borsamızda gerçekleştirilebileceğini siz değerli kullanıcılarımıza ilan etmekten mutluluk duyarız.

Monero (XMR) - TL yatırma ve çekme işlemleri 29.05.2019 Çarşamba günü saat 17.00’den, alım ve satım işlemleri ise 30.05.2019 Perşembe günü saat 13.00’den itibaren borsamızda gerçekleştirilebilecektir.

Ölçeklendirilebilir yapısıyla bilinen Monero (XMR) ring imza özelliği sayesinde, yatırımcıların güvenlik kaygılarını gidermeyi hedefliyor. Monero (XMR), kullanıcılara iki anahtar seçeneği sunuyor: Harcama anahtarı ve kullanıcıların hesaplarını şeffaflaştıran görüntüleme anahtarı.

Monaro güvenlik doğrulamaları

Monero (XMR) Al/Sat'çıları 3 Aşamalı Güvenlik Doğrulamasından Geçiyor

Monero (XMR) kullanıcılarına üç aşamalı bir gizlilik sağlıyor. Öncelikle ring imza yoluyla gönderici adresini diğer grup adresleriyle karıştırıp bulunmasını güçleştiriyor. Bunun yanında, gizli işlemler olarak da tanımlayabileceğimiz Ring CT aşaması işlem miktarını saklıyor ve son olarak saklı adresler ise alıcının adresini gizliyor. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak açıklık talep edip bu gizliliği kaldırabiliyor.

2014 yılında ortaya çıkan Monero (XMR), Ocak 2015’te 0.25 dolar düzeyindeydi. İki yılda 240 kat değerlenerek önce Mayıs 2017’de 60 dolara ulaştı ve ardından popülerliğini giderek artırıp Aralık 2017’de 425 doları buldu.

Koineks olarak kullanıcı merkezli yeni geliştirmelerimiz için çalışmalarımıza var gücümüzle devam ettiğimizi bildirir, bize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkürlerimizi sunarız.