Kerimcan Durmaz Uçak Mastürbasyon Videosu Tepkiye Yol Açtı

Kerimcan Durmaz sosyal medya paylaşımları İle ülke ahlaki değerlerini hiçe sayarak paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor.

Kerimcan Durmaz uçak tuvaletinde mastürbasyon yaparken çektiği videoyu instagram hesabında paylaşarak milyonların tepkisini topladı. Olay video çok kısa sürede milyonlar tarafından tepki çekince Kerimcan Durmaz videonun kendisine ait olmadığını iddia etti.   

 

Kerimcan Durmaz 5 Yıla Kadar Hapis Cezası Alabilir

Uçakta mastürbasyon çekerken video kaydı yaparak İnstagram hesabında durum yapan Kerimcan Durmaz avukatının yaptığı açıklama ile 5 yıla kadar hapis cezası alacağı söyleniyor.

Kerimcan Durmaz Mastürbasyon Yaparken Kendini Videoya Aldı

Kerimcan Durmaz’ın Tepki Çeken Videosu 

Kerimcan Durmaz instagram hesabında uçak tuvaletinde çekmiş olduğu videoyu durum yaptı, Video takipçileri tarafından tepki ile karşılanınca, Günü kurtarmak için bana ait değil açıklamasında bulundu.  Avukatına iletmek istediğini ancak yalnışlıkla paylaştığını iddia eden Keremcan paylaşım için herkesten özür diyorum açıklamasında bulundu. 

Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından yaptığı skandal paylaşım sonrası sular durulmuyor önce bir gün içinde 100 bin takipçi kaybeden Durmaz, şimdi de hapis cezası ile karşı karşıya. Hukukçuların açtığı dava sonrası sosyal medya fenomeni 5 yıla kadar hapıs cezası ile yargılanacak

Kerican Durmaz Anne ve Babası

Kerimcan Durmaz'ın Babasından Olay İle İlgili Açıklama

Sosyal medya fenomeni ve Dj Kerimcan Durmaz'ın Instagram hesabından cinsel organını paylaştığı iddialarına baba Vedat Durmaz'dan yorum geldi. Vedat Durmaz konuyla ilgili, 'O 24 yaşında bir delikanlı. Ne yaptıysa kendine ait. Olur böyle şeyler. Kötü bir şey yaptığını düşünmüyorum. Bir kaza olmuş, olabilir' yorumunda bulundu.