İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Aracını Yakıp İntihar Etti

15 Temmuz Şehitler köprüsünde bir vatandaş aracını durdurup ateşe verdi, Daha sonra köprüden atlayarak intihar etti, İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Aracını Yakıp İntihar Etti

İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Aracını Yakıp İntihar Etti
15 temmuz şehitler köprüsünde aracını yakıp intihar eden adam

Son Dakika: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde Asya’dan Avrupa’ya geçiş yönünde araç yangını çıktı. Sosyal medyadaki iddialara göre ise bir kişi önce aracını ve kendisini ateşe verip daha sonra köprüden atladığı belirtildi. 

 


Benzin Döküp Yaktığı Araç Dakikalar İçerisinde Kül Oldu 

İstanbul 15 Temmuz Şehitler köprüsünde meydana gelen olayda, Vatandaş aracını park edip üzerine benzin döküp yaktı, Dakilalar içerisinde küle dönen araçtan yeni görüntüler ortaya çıktı. 

 

Dakikalar içerisinde kül oldu

Aracını Yakıp Boğaz Köprüsünde Atlayan Şahsın Bahattin Küçük Olduğu Belirlendi 

Bugün ( 21.05.2019 ) tarihinde İstanbul 15 temmuz şehitler köprüsünde aracını benzin döküp yaktıntan sonra intihar eden Şahsın kimliği beli oldu, Yapılan açıklamada intihar eden kişi Bahattin Küçük, neden intihar ettiği henüz bilinmiyor. 

İtfaiye ekipleri yanan aracı söndürürken, ekipler ise şahsı bulmak için boğazda arama çalışması başlatmıştı. Deniz polisi ve Deniz Arama ve Kurtarma Birliği ekiplerinin yaptığı çalışmalar neticesinde B.K’nin cansız bedeni bulunarak bota alınarak Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerine teslim edildi.