İp Man 3 En Çok İzlenen Sahneleri İzle

Ip Man 3, Wilson Wong tarafından üretilen ve Edmond Wong tarafından Yuen Woo-ping'in aksiyon koreografisi ile yazılmış, Wilson Yip'in yönettiği, 2015 Hong Kong biyografik dövüş sanatları filmidir. Yayın tarihi: 16 Aralık 2015 Yönetmen: Wilson Yip Bilet gişesi: 157,3 milyon USD Film müziğinin bestecisi: Kenji Kawai'dir.

1. İp Man 3 / En Güçlü Öğrenciniz Ben Olucam!!

Ip Man'ın Kung Fu Öğrencileri Her Geçen Daha İsteklenerek Birbirleriyle Yarışmaktadırlar. İp Man 3 / En Güçlü Öğrenciniz Ben Olucam!!

 

2. İp Man 3 / Suya Gerçekten Vurdun mu?

Ip Man'ın Öğrencileri Havadaki Suya Vurma Eğitimi Almaktadırlar. İp Man 3 / Suya Gerçekten Vurdun mu?

 

3. İp Man / Okul Yangını 1/2

Ip Man'ın Dövüş Sanatları Okuluna Bir Kundaklama Saldırısı Yapılmıştır. İp Man / Okul Yangını

 

4. İp Man 3 / Okul Yangını 2/2

Ip Man'ın Dövüş Sanatları Okuluna Çok Uzun Uğraşmalar Sonucunda Saldırılmış ve Alevler İçinde Bırakılmıştır. İp Man 3 / Okul Yangını 2/2

 

5. İp Man 3 / İyi den Kötüye

Ip Man'ın Dövüş Ustalığından Aldığı Parayla İyi Bir Hayat Yaşarken Okulun Yanmasıyla Kötü Bir Yaşama Düşmüştür. İp Man 3 / İyi den Kötüye

 

6. İp Man 3 / Telif Hakkı / Adil Kullanım

Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended.

All the Rights in This Content Belong to Their Respective Owner/s.

Diğer İp Man Filmleri 

2008 Yılında Hong Kong'da başlayan İp Man serüveni 4 bölüm ile seyirci ile buluştu. İp Man ünlü dövüş ustası Bruce Lee'nin hocası olarak bilinmektedir. Wing Chun sitili olarak bölünen dövüş tekniği, Tüm Dünya'da saygı görmüştür.
İp Man 1 Filmi ►  İp Man filmlerinin ilk serisi olan filmin, yapımcılığını ve yönetmenliğini Wilson Yip'in üstlendi, Yapım yılı 2008'dir Hong Kong'da çekilmiştir. Büyük Wing Chun ustası ve Bruce Lee'nin akıl hocası Yip Man'ın yaşamına dayalı biyografik dövüş sanatları filmi. Hikâye İkinci Çin-Japon savaşı sırasında Foshan şehrinde meydana gelen olaylara odaklanmaktadır. İp Man filmi dünya genelinde herkes tarafından bir kaç kez izlenmiştir. Sevilen film 4 ayrı hayat hikayesi ile seyirci ile buluşmuştur.

İp Man 2 Filmi ► İp Man 2 Filmi, gevşek bir şekilde savaş sanatı Wing Chun'un büyük ustası Ip Man'ın hayatına dayanan 2010 Hong Kong biyografik dövüş sanatları filmidir. 2008 yılında Ip Man, Ip Man 2 filminin devamı, Wilson Yip tarafından yönetildi ve başrol rolünü yeniden canlandıran Donnie Yen'dir. 

Yayın tarihi: 29 Nisan 2010 (Avustralya)
Yönetmen: Wilson Yip
Bilet gişesi: 49,72 milyon USD
Film dizisi: Ip Man
Bütçe: 12,9 milyon USD
Diller: İngilizce, Standart Çince, Kantonca

İp Man 4 Final Filmi ► İP Man 4, Wilson Yip tarafından yönetilen ve Raymond Wong tarafından hazırlanan yaklaşmakta olan Hong Kong biyografik dövüş sanatları filmidir. Ip Man film serisinin dördüncü ve son filmidir ve aynı isimdeki Wing Chun büyük ustasının hayatına dayanır ve Donnie Yen'in rolünü yenileyerek

Yayın tarihi: 20 Aralık 2019 (Hong Kong)
Yönetmen: Wilson Yip
Dil: Kantonca
Bütçe: 52 milyon USD
Yapımcı: Raymond Wong

 

Seveceğiniz Diğer Filmler 

Film kliplerini seveceğinizi düşündüğümüz 10 ayrı filmi aşağıda sizlere listeliyoruz. Daha çok film klibi izlemek için, Filmler hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Filmler adil kullanım hakkına sahiptir. Çeşitli sahneleri alınmıştır.
1. Warcraft Filmi ►
2. Pasifik Savaşı 2013 ►
3. Kung Fu Panda 2 ►
4. Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı ►
5. Ölümcül Deney: Ölümden Sonra ►
6. Demir Adam ( Iron Man ) Filmi ►
7. Çelik Yumruklar ►
8. Venom 2 ►
9. Yenilmez 2 Filmi ►
10. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği ►