Hatay'da Korkunç Olay; Adamı Bagaja kilitleyip Aracı Ateşe Verdiler

Hatay'ın Yayladağı ilçesinde vatandaşlar bir aracın yandığını fark edince itfaiye ve emniyet güçlerine haber verdi olay yerine gelen itfaiye kısa sürede yangını söndürürken korkunç olay soğutma çalışmaları bittikten sonra yangının çıkış sebebini araştırmak için inceleme yapan itfaiye erlerinin aracın bagajını açması ile ortaya çıktı

Hatay'da Korkunç Olay; Adamı Bagaja kilitleyip Aracı Ateşe Verdiler

Hatay'ın Yayladağı ilçesinde vatandaşlar bir aracın yandığını fark edince itfaiye ve emniyet güçlerine haber verdi olay yerine gelen itfaiye kısa sürede yangını söndürürken korkunç olay soğutma çalışmaları bittikten sonra yangının çıkış sebebini araştırmak için inceleme yapan itfaiye erlerinin aracın bagajını açması ile ortaya çıktı.

Hatay'ın Yayladağı ilçesine bağlı Yukarı Okçular Mahallesi yakınlarında bir aracın yandığı ihbarını alan itfaiye ekipleri, yanan araca müdahale ederek kısa sürede söndürdü.

Olay yerine gelen jandarma ekipleri, söndürülen araçta ve olay yerinde yaptıkları incelemede, aracın ateşe verilerek terk edildiği şüphesi üzerine inceleme başlattı.

 

Aracın Bagajında Yanmış Bir Erkek Cesedi Çıktı

İtfaiye ve güvenlik güçleri tarafından yapılan inceleme sonunda, küle dönen aracın bagaj kısmında yanmış halde bir erkek cesedi olduğu ortaya çıktı.

Cinayet şüphesiyle soruşturmayı derinleştiren güvenlik güçleri, yanan kişinin Yayladağı ilçesine bağlı Turfanda Mahallesi nüfusuna kayıtlı, Mehmet Kıssa (32) olduğunu tespit etti.

Yapılan araştırma sonucunda, olayla bağlantısı olduğu iddiası üzerine bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Yayladağı Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.