Graham Bell Bu Telefonu Ödünç Verdi Geri Vermeyi Unuttum

Dünyanın en zengin iş adamlarınan biri olan Warren Buffett, Dünya teknoloji devi Apple'da yüzde 5,5 hissesi bulunmasına rağmen eski model tuşlu ve kapaklı bir Samsung kullanıyor

Graham Bell Bu Telefonu Ödünç Verdi Geri Vermeyi Unuttum
Warren Buffett'ın Telefonu

Dünyanın en zengin iş adamlarınan biri olan Warren Buffett, Dünya teknoloji devi Apple'da yüzde 5,5 hissesi bulunmasına rağmen eski model tuşlu ve kapaklı bir Samsung kullanıyor.

Günümüzde özellikle gençler arasında çok popüler olan akıllı telefonlara büyük paralar verenlere inat milyarder iş adamı Warren Buffett, oldukça eski ve tuşlu bir telefon kullanıyor.

Dünyaca ünlü iş adamı Warren Buffett'ın şirketi Apple'ın yüzde 5.5'ine sahip. Ancak Buffett, Apple yerine Samsung marka SCH-U320 model bir telefon kullanmayı tercih ediyor. Telefonun değeri de 20 dolar seviyesinde!

 

Telefon Konusunda eski ve Ucuz Bir Model Tercih Ediyor / Nedeni Belirsiz!

CNBC'nin haberine göre, en büyük şirketlerde hissesi bulunan Buffett'ın neden son model telefon kullanmadığı bilinmiyor.

Ancak Buffett'ın, hisse hareketlerini takip ve araştırmalarında iPad kullandığı biliniyor.

Warren Buffett konuyla ilgili espri yapmaktan da geri kalmadı ve telefonunu göstererek "Alexander Graham Bell bana ödünç verdi ve geri vermeyi unuttum" dedi.