Gizlilik Politikası

Urfa News  Gizlilik Politikası.
Kişisel veriler gizlidir ve UrfaNews.com da bu gizliliğe riayet etmektedir. Kişisel verilere şirket içinde ancak yetki verilmiş kişiler ulaşabilir. Urfa News tarafından toplanan kişisel verilerin korunması ve yetkisiz kişilerin eline geçmemesi ve üyelerimizin mağdur olmaması için gerekli teknik ve idari bütün tedbirler alınmaktadır. Bu çerçevede yazılımların standartlara uygun olması, üçüncü partilerin özenle seçilmesi ve şirket içinde de veri koruma politikasına riayet edilmesi sağlanmaktadır. 

Kişisel Verilerin Olası İhlali Durumunda

Urfa News, kişisel verilerle ilgili herhangi bir ihlal olduğu, kendisine bildirildiğinde söz konusu ihlali gidermek için derhal harekete geçer. İlgilinin zararını en aza indirir ve zararı telafi eder. Kişisel verilerin dışarıdan yetkisiz kimselerce ele geçirildiğinde durumu derhal Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na bildirir.


Güvenliği Sağlamaya Destek 

Topladığımız bilgileri; hesapları ve hareketleri doğrulamak, zararlı davranışlarla mücadele etmek, spam ve diğer kötü faaliyetleri tespit edip önlemek, Urfa News hizmetlerinin bütünlüğünü korumak ve Urfa News Haberleri'nde ve başka yerlerde emniyeti ve güvenliği desteklemek için kullanmaktayız. Örneğin, elde ettiğimiz bilgileri; şüpheli hareketleri araştırmak, koşul ya da ilke ihlallerini incelemek veya birisi yardıma ihtiyaç duyduğunda bunu tespit etmek için kullanmaktayız. 

Hangi Durumda Sizinle İletişim Kurarız?

  • Topladığımız bilgileri size herhangi bir reklam veya bir ürünün satışı pazarlaması için kullanmayız, sizinle haberlerimiz ve urfanews.com'un kullanımını geliştirmek hakkında iletişime geçebiliriz. 
  • İlkelerimizi ve koşullarımızı size bildirmek için kullanmaktayız. 
  • Bizimle iletişime geçtiğinizde size yanıt vermek için de bilgilerinizi kullanmaktayız.

Yeniliklere ve Sosyal Yardımlaşmayı Geliştirmek 

Topladığımız bilgileri (işbirliği içinde olduğumuz araştırma ortaklarından alınan bilgiler dahil); genel sosyal yardım, teknolojik gelişim, kamu yararı, sağlık ve refah konularında araştırma ve yenilikler yapmak ve bu çalışmaları desteklemek için kullanmaktayız. Örneğin, afet sonrası yardım çalışmalarına destek olmak için krizler esnasındaki göç eğilimlerine ilişkin topladığımız bilgileri analiz ediyoruz. 

Urfa News Telif Hakkı Bildirimi

 

© Copyrigth 2018 urfanews.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları urfanews.com’e aittir.
Urfanews.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar urfanews.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
urfanews.com’a ait olmayan harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
urfanews.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. 
Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 
 
PRIVACY POLICY
 
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the urfanews.com. However, sometimes the urfanews.com uses third parties to process your information.
urfanews.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the urfanews.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the urfanews.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the urfanews.com and its services. When you use urfanews.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the urfahaberleri.com cookies section of our full Privacy Policy.

UrfaNews Haber Sitesini kolay kullanabilmeniz için tanımlama bilgileri kullanılmaktadır.Bu siteye giriş yaparak tanımlama bilgileri kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.  Kullanım şartları