Geride Kalan 31 Mart Yerel Seçimlerinde Yaşanan Komik Anlar

Ben anlamadım ne yağı satıyorsunuz? Dedi hdp'li seçmen Anket firmasından aranınca tepkisini bir değişik verdi vatandaş. Ak parti belediye başkan adayına oy verir misiniz?

31 Mart yerel seçimleri acısı ile tatlısı ile sona erdi, Türkiye gündemini yaklaşık 45 gündür işgal eden seçim acısı ile tatlısı ile sona doğru yaklaşılmaya başladı, 31 mart yerel seçimlerine damgasını vural ilk görüntü Şanlıurfa'dan geldi, Şanlıurfalılar tarafından tanınan Mustafa Göktaş Karaköprü ak parti seçim ofisinde Cennetin Anahtarının dağıtımını üslendi, Şanlıurfa ve Türkiye'nin gündemine oturan Mustafa Göktaş bir çok kesimin tepkisini çekerken, Bir çok kesimi ise kahkaha krizine soktu. 

 

Mustafa Göktaş Cennetin Anahtarı Videosu 

 

İzmir'den Anket İçin Aranan Vatandaşın Komik Diyaloğu

İzmir'de yaşayan doğulu bir vatandaş bir anket firması tarafından telefon ile aranarak ankete katılması istendi, Anket sorularını soran tele sekretere komik cevaplar vererek Türkiye gündemine oturdu. Mirdes Tube adlı bir video izleme sitesinin gün yüzüne çıkardığı bu videoda en çok güldüren makinalı tüfek gibi soru soruyorsun tepkisi oldu.