Gelen Telefon Üzerine Evden Çıkan Vatandaşın Sulama Kanalında Cesedi Bulundu 

Şanlıurfa Akçakale'de Gece gelen telefon üzerine evden çıkan 28 yaşındaki vatandaş sabah saatlerinde Sulama kanalında ölü bulundu, Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Gelen Telefon Üzerine Evden Çıkan Vatandaşın Sulama Kanalında Cesedi Bulundu 

Şanlıurfa / Öüm Haberi: Gece geç saatlarde gelen telefon üzerine evden ayrılan 28 yaşında 2 çocuk babası vatandaş Sulama kanalında sabah saatlerinde ölü bulundu, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde gece saatlerinde gelen telefon aramasının ardından evinden çıkan 28 yaşındaki 2 çocuk babası, sabah saatlerinde sulama kanalında ölü bulundu. 

Edinilen bilgiye göre, Haliliye ilçesine bağlı Devteşti Mahallesinde oturan Mustafa Şahap (28), iddiaya göre, gece gelen bir telefon üzerine evinden çıktı. Sabah saatlerine kadar haber alınamayan Şahap için yakınları, emniyete giderek bulunabilmesi için çalışma başlatılmasını istedi.

Mustafa Şahap'ın Sabah Saatlerinde Cesedi Sulama Kanalında Bulundu 

Sabah saatlerinde bir çiftçi, Akçakale ilçesine bağlı kırsal Ortaören Mahallesi yakınlarından geçen Devlet Su İşlerine ait sulama kanalında hareketsiz halde bir erkek cesedi gördü. İhbar üzerine olay yerine giden sağlık ve jandarma ekipleri, sudan çıkarılan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemede üzerinden kimlik çıkmayan cesedin Mustafa Şahap'a ait olduğu tespit edildi. Olay yerindeki incelemenin ardından Şahap'ın cenazesi, otopsi için Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

 

Şanlıurfa'da Kanalda Bulunan Cesedin Ardından Çıkan Korkunç Gerçek