Fox Ana Haber Bülteni / 18.04.2019 izle

Fatih Portakal ile 18.04.2019 Fox ana haber bülteninin tekrarını izle/ Bu gün fox ana haber bülteninde neler var?

Dilek İmamoğlu, Eşinin Mazbatasını Almasından Sonra İlk Kez Konuştu
Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını alması sonrası açıklamalarda bulunan eşi Dilek İmamoğlu, "Nasıl bir başkan eşi olacaksınız?" sorusuna "Arka planda kalma gibi bir durum söz konusu olamaz" yanıtını verdi 

İstanbul Eski İl Jandarma Komutanına Müebbet Hapis Cezası Verildi


Son dakika! 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin davada, İstanbul eski İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Gürcan Sercan, müebbet hapis cezasına çarptırıldı 

Telefon Bayisine Giren Saldırgan 2 Kadın Çalışana Kurşun Yağdırdı!


Adapazarı'nda, telefon bayisine gelen 55 yaşındaki saldırgan, satın aldığı tarifeyle ilgili tartıştığı 3 kadın çalışana tabancayla kurşun yağdırdı. Saldırıda 2 kadın çalışan ağır yaralandı. 

Erdoğan, İstanbul seçimlerine Yapılan İtiraza Değindi: Sonuna Kadar Mücadele Edeceğiz


Son dakika! AK Parti'nin İstanbul dahil bazı noktalarda seçimlere yaptığı itirazları değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi. 

Trafikteki Gece Denetiminde Fıkra Gibi Diyaloglar


Karabük'te trafik denetiminde ehliyetsiz yakalanan sürücünün, otomobilin sahibi patronuna da ceza yazılacağını öğrenmesi üzerine dakikalarca polise yalvarması ortaya ilginç görüntüler çıkardı. 


70 Milyon Liralık Büyük İkramiye İçin Sayaç Başlatıldı


Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilşinde 70 milyon liralık büyük ikramiyenin sahibi hala ortaya çıkmadı. Kurumun internet sitesine talihlinin parasını geri alabilmek için ne kadar zamanı kaldığını gösteren bir sayaç kondu.  


İstanbul Havalimanı İçin Taksi Ücretleri Belli Oldu


İstanbul Taksiciler Esnaf Odası İstanbul Havalimanı taksi ücretlerini açıkladı. İstanbul Havalimanı'na ulaşım en düşük 52 TL ile Arnavutköy'den, en yüksek 272 TL ile Şile'den gerçekleşiyor.