Fener Ol Kampanyası Rekora Koşuyor Son Rakamlar Dudak Uçuklatıyor

Fenerbahçe Kulübü finansal anlamda katkı sağlamak adına kulüp başkanı Ali Koç tarafından başlatılan Fener Ol kampanyasında 1 Milyon 700 Bin kişi tarafından bağış yapıldı, rakamlar ise dudak uçuklattı

Fener Ol Kampanyası Rekora Koşuyor Son Rakamlar Dudak Uçuklatıyor

Fenerbahçe Kulübü finansal anlamda katkı sağlamak adına kulüp başkanı Ali Koç tarafından başlatılan Fener Ol kampanyasında 1 Milyon 700 Bin kişi tarafından bağış yapıldı, rakamlar ise dudak uçuklattı.

Fenerbahçe’nin başlattığı ‘Fener Ol' kampanyasına büyük destek devam ediyor. Sarı-lacivertlilerde kampanya kapsamında şu ana kadar 1.7 milyon kişi bağış yaparken elde edilen gelir 31.5 milyon Euro'yu (214.584.300 TL) buldu. Camianın önde gelen isimlerinden Mehmet Ali Aydınlar ve Abdullah Kiğılı'nın, yapılan görüşmenin ardından kampanyaya destek vermesine kesin gözüyle bakılıyor.

AIDAT = ÇEYREK ALTIN

Farklı şekillerde kampanya devam edecek. 50 TL olan yıllık aidatın çok düşük olduğuna karar veren yönetim rakamı en az bir çeyrek altın fiyatına çekmeyi planlıyor. En az 10 bin üye hedefi hayata geçirilip 150 milyon TL ekstra gelir kasaya konulacak. ‘Yeni Kurtuluş Savaşı' denilen kurtuluş projesinde ise 200 milyon TL nakit para hedefi konuldu.