Feci Kaza: Adıyaman'da 5 Araç Bir Birine Girdi 15 Yaralı 

Adıyaman merkezde meydana gelen kazaya 5 araç karıştı, Zincirleme kaza sonucunda 15 kişi yaralandı, Adıyaman merkezi Savaş alanına çeviren kazada sağlık ekipleri zamanla yarıştı.

Feci Kaza: Adıyaman'da 5 Araç Bir Birine Girdi 15 Yaralı 
Adıyaman zincirleme trafik kazası

Adıyaman'da, 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 15 kişi yaralandı.İhbarla olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık görevlileri sevk edildi. 5 aracın karıştığı feci zincirleme trafik kazasında 15 kişi yaralandı.

Sağlık Ekiplerinin Zamanında Müdahalesi Can Kaybını Önledi

Kaza, akşam saatlerinde Yeni Sanayi Mahallesi'nde meydana geldi. Atatürk Bulvarı'nda aynı yönde ilerleyen ve sürücüleri öğrenilemeyen 02 BF 989, 34 FD 5629, 02 HF 468, 07 AOV 34 plakalı otomobiller ile 63 PT 234 hafif ticari araç çarpıştı. 

Adıyaman'da trafik kazası

Kazada araçlarda bulunan 15 kişi yaralandı. İhbarla olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık görevlileri sevk edildi. Yol yaya ve araç trafiğine kapatılırken, yaralılar ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere götürüldü. 

Acil servislerde tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi. Kaza yapan araçların çekilmesiyle yol tekrardan araç ve yaya trafiğine açıldı. Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.