Diyarbakır'da Dolmuşta Genç Kız Taciz Edildi 

Diyarbakır'da şehir içi dolmuşunda seyahat eden genç kız uyuşturucu kullandığı iddia edilen biri tarafından tacize uğradı, Tacize uğrayan genç kızın annesi tacizciye anan bacın yok mu? senin diyerek tepki gösterdi.

Diyarbakır'da taciz girişimi akşam saatlerinde yaşandı. Dolmuşta seyehat edenlerin İddiasına göre, şehir içi minibüsünde annesi ile birlikte yolculuk yapan genç kız, araç içindeki bir yolcu tarafından elle taciz edildi. İlk tacizde şahıs uyarılırken, zanlının tacize devam etmesi üzerine kadın, sinir krizi geçirerek bağırmaya başladı.


İlginizi Çekecek Diğer Taciz Haberleri


Şanlıurfa'da 12 Yaşında Mendil Satan Kıza Taciz Girişimcisi Yakalanıp Polise Teslim Edildi►

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesinin Bahçelievler mahallesinde olan olayda 12 yaşında mendil satan kıza taciz girişiminde bulunan sapık, önce telefon ile görüntülerini çekmeye başladı küçük kızın sonra mendil alma bahanesi ile taciz girişiminde bulunan şüpheli çevredekilerin görmesi ile yakalandı. Polise götürülmeden biraz da darp edildi. Küçük kız çocuğu ise annesine teslim edildi.


Toplu Taşıma Aracında 15 Yaşındaki Kızı Taciz Eden Sapık Kaçmak İstedi ►
İstanbul toplu taşıma araçlarındaki skandal bitmiyor, 15 Yaşındaki kıza Halk otobüsünde taciz girişiminde bulunan sapık, Kaptan Kapıyı aç ineceğim dedi.


Metrobüste Kadını Taciz Ettikten Sonra Cinsel Organını Çıkardı ►

Pes dedirten sapıklık vakası İstanbul metrobüsünde meydana geldi, Seyehat halindeki orta yaşlı kadını taciz ettikten sonra cinsel organını çıkartan adam sosyal medyada ifşa oldu.


Tecavüz Etmek İstediği Kız Direnince Öldüresiye Dövdü►

Aynı iş yerinde çalıştığı kişi tarafından defalarca tacize uğradı, Tacizcisi fırsatını yakalayınca tecavüz etmeye kalktı, Direnen kadın tacizci tarafından darp edildi.