Cinnet Geçirip Tüm Ailesini Öldürmek İsteyen 26 Yaşındaki Genç, Balkondan Atlayarak İntihar Etti

26 Yaşında psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Emre H. , babasını , annesini , abisini vurdu. Sıra 16 yaşındaki küçük kardeşine gelince silah tutukluluk yaptı, bunu fırsat bilen küçük kardeş olay yerinden kaçarak kendini kurtardı. Akabinde zanlı 4.kattan atlayarak intihar etti.

Cinnet Geçirip Tüm Ailesini Öldürmek İsteyen  26 Yaşındaki Genç, Balkondan Atlayarak İntihar Etti

26 Yaşında psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Emre H. , babasını , annesini , abisini vurdu. Sıra 16 yaşındaki küçük kardeşine gelince silah tutukluluk yaptı, bunu fırsat bilen küçük kardeş olay yerinden kaçarak kendini kurtardı. Akabinde zanlı balkondan atlayarak intihar etti.

Elde edilen bilgilere göre olay, Namık Kemal Mahallesi, Köşk Sokak'ta akşam saat 11 sıralarında meydana geldi.  Psikolojik sorunları olan Emre H. ,babası Süleyman Hüseyin H.'yi, Annesi İncilay H.'yi, kardeşi Haluk H.'yi tabanca ile vurdu. Diğer kardeşini de vuracakken silahın tutukluk yapması nedeniyle kardeşi olay yerinden kaçabildi. Zanlı akabinde balkondan atlayarak intihar etti. Katliamın olduğu yere çok sayıda polis ve ambulans ekibi sevk edildi. Polis ekipleri emniyet şeridi çekerek güvenlik önlemi aldı. 112 sağlık ekipleri tabanca ile vurulan babası Süleyman Hüseyin H.'yi, hastaneye kaldırırken anne İncilay H.'yi, kardeşi Haluk H.'nin öldüğünü tespit etti. Hastaneye kaldırılan baba Süleyman Hüseyin H.'nin durumunu ağır olduğu öğrenildi. Köşk sokağa gelen olay yeri inceleme ekipleri katliam yapan ve daha sonra intihar eden Emre H.'nin üzerinde evde incelemelerde bulundu. 

Ölen Abi Haluk H., Yaralanan Baba, ve Kaçarak Kurtulan Küçük Kardeş

Olayı anlatan Yıldız Demirbaş,”Geldiğimde ceset buradaydı. Evde de 3 ceset var dediler. Erkek kardeşleri bizim yan komşumuzdu” dedi. 

Ümraniye'de aile katliamının yaşandığı olayla ilgili daire içerisinde bulunan iki cansız beden incelemenin ardından morga kaldırıldı. Aile katliamı ile ilgili polis ekiplerinin çalışması sürüyor. Babanın ise hayatı tehlikesi devam ediyor.

Baba müteahhit çocukları ise mühendis
Aile katliamının yaşandığı Ümraniye'de oğlu tarafından yaralanan Süleyman Hüseyin H.'nin müteahhit, kardeşi tarafından vurulan Haluk H. (31) ve katliamı gerçekleştirerek intihar eden Emre H.'nin (26) inşaat mühendisi olduğu öğrenildi.

Silah tutukluk yapınca hayatta kaldı 
Annesi İncilay H.'yi (55) öldürdükten sonra 16 yaşındaki kardeşi Doğukan Yunus H.'nin peşine düşen Emre H. elindeki silah tutukluk yaptı. Doğukan Yunus H. bu sayede olay yerinden kaçarak vurulmaktan kurtuldu.