Beton dökümü sırasında inşaat çöktü: bir yaralı

Şanlıurfa’da beton dökümü sırasında tabla çökmesi sonucu bir işçi yaralandı.

Beton dökümü sırasında inşaat çöktü: bir yaralı

Şanlıurfa’da beton dökümü sırasında tabla çökmesi sonucu bir işçi yaralandı.

Şanlıurfa’da bir inşaatın zemin katında beton dökümü sırasında tablanın çökmesi sonucu bir işçi yaralandı. Edinilen bilgilere göre,Olay Sabah Saatlerinde Şanlıurfa'nın  Eyyübiye İlçesine bağlı Eyyüp Kent Mahallesi 3974. sokakta devam eden bir inşaatın zemin katında beton dökümü sırasında meydana geldi olayda, inşaatın tablasının çökmesi sonucu bir işçi yaralandı. 

Beton Dökümü Sırasında Olay Meydana Geldi 

İddiaya göre; Sabah saatlerinde bir inşaatın zemin katının beton dökümü esnasında oluşan ağırlığa dayanamayan kalıp iskele büyük bir görültü ile çöktü çökme esnasında beton döküm elemanlarından biri çöken kalıp ve beton ile birikte düştü olay esnasında etrafta bulunan vatandaşlar tarafından itfaiye ve ambulansa haber verildi.

 

Olay yerine dakikalar içerisinde gelen itfaiye ekipleri gerekli tüm tedbirleri aldıktan sonra molozların arasında kalan yaralıyı çıkararak olay yerine gelen ambulansa bindirilerek Eyyubiye Devlet Hastanesine kaldırıldı.  Yaralı işçinin sağlık durumu hakkında bilgi verilmezken Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.