Berat Albayrak İle Özge Ulusoy Arasında İlişki Haberine Erişim Engeli 

Bir sözlük sitesinde Berat Albayrak ile Özge Ulusoy arasında ilişki olduğu iddia edilerek konu başlığı açıldı, Durumdan rahatsız olan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın talebi üzerine linke engel geldi

Berat Albayrak İle Özge Ulusoy Arasında İlişki Haberine Erişim Engeli 
Özge Ulusoy ve Berat Albayrak İlişkisi Başlıklı Yazı

İddia'ya Bir sözlük sitesinde açılan "Berat Albayrak ile Özge Ulusoy İlişkisi" adlı başlık Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın talebi üzerine İstanbul anadolu 1. sulh hakimliği tarafından erişim engeli geldi. 

 

Özge Ulusoy ve Berat Albayrak 

 

 

İçeriğe Ulaşılamıyor Engeli 

Ekşi Sözlük'te açılan "Berat Albayrak ve Özge Ulusoy ilişkisi başlığına tıklayanlar “istanbul anadolu 1. sulh ceza hakimliği’nin berat albayrak’ın talebi üzerine verdiği 18.06.2019 tarih ve 2019/4832 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir” uyarısı ile karşılaşıyor. 

Kaynak: Cumhuriyet Gazetesi 

 

Yapılan Haber Planlı Olarak Berat Albayrak'ın Ailesini Hedef Aldı ( Editörün Yorumu )

Kim neden, ne maksat ile böyle bir girişimde bulundu bilinmiyor, Yapmış olduğu gayri ahlaki bu durumu urfanews.com olarak şiddetle kınıyoruz. Aile bütünlüğünü hedef alan bu tür saldırıları yapan kişi veya kişiler Türk toplumunun en aşağalık insanlarıdır. 

 

Berat Albayrak Atılan İftiraya Fotoğraflı Yanıt 

Berat Albayrak

Aile; sevgi, sadakat merhamet ve inanç ister. Bundan bihaber olanlara mutlu aile tablosu acı verir. Dünyanın tüm zorluklarına göğüs germe gücünü bu tablodan almayı bana nasip ettiği için Rabbime şükrediyorum... 

 

İftirayı Atanlar Hakkında Suş Duyurusu 

Mehmet Ali Berber Twitter Hesabından Duyurdu: Sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde Sayın Bakanımıza yönelik gündeme getirilen çirkin ve ahlaksız iftiralara karşı tüm hukuki haklar kullanılmaktadır. Bu kapsamda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına, ilgili paylaşımlarla ilgili suç duyurusunda bulunulmuştur.