Bekaretini Arya Stark' Game Of Thrones'ta Kaybedince Ortalık Karıştı

Küresel sıralamada en çok izlenen diziler arasında yer alan Game of Thrones'un 8. sezon 2'inci bölümünde bekaretini Arya Stark' Game Of Thrones'ta Kaybedince Ortalık Karıştı

Yayınlanan son sezonuyla tüm dünyayı uykusuz bırakan fenomen dizi Game of Thrones'un 8. sezon 2'inci bölümünde Maisie Williams'ın canlandırdığı Arya Stark karakterinin bekaretini kaybetme sahnesi, seyircilerden tepki topladı.

Arya Stark' Game Of Thrones'ta Soyundu 

Dizinin 21 Nisan'da yayınlanan yeni bölümünde Arya'nın soyunduğu sahne seyircilerin en çok konuştuğu sahne oldu. Arya ve Robert Baratheon'un oğlu Gendry flört etmeye başladı. Bu yakınlaşma, Winterfell ile Kuzey Kralı'nın savaşa hazırlanma anına denk geldi. Gendry, Arya'ya eski sevgilileri hakkında soru sorduğunda, Arya bakire olduğunu söyleyerek, "Biraz sonra öleceğiz. Ölmeden önce bunun nasıl bir şey olduğunu bilmek istiyorum" dedi. 


Arya Stark'a Ait İlk Çıplak Sahneler 

White Walker'lar Winterfell'e ulaşmadan hemen önce Arya'nın amacına ulaştığı anlaşıldı. Arya'nın ilk kez çıplak göründüğü sevişme sahnesi, seyircilerin sosyal medya üzerinden eleştirel yorumlar yapmalarına yol açtı; seyirciler, sahneden duydukları rahatsızlığı dile getirdi.