Başkan Yanmaz, Vali ve Emniyet Müdürünü Göreve Davet Etti

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 26 yıllık Öğretmen olan Ramazan Erdoğan, okul bahçesinde çalışırken kendisine hakaret ederek yanına çağıran polis memuru Şanlıurfa ve Türkiye gündeminde adeta bomba etkisi yaratmıştı.

Başkan Yanmaz, Vali ve Emniyet Müdürünü Göreve Davet Etti

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 26 yıllık Öğretmen olan Ramazan Erdoğan, okul bahçesinde çalışırken kendisine hakaret ederek yanına çağıran polis memuru Şanlıurfa ve Türkiye gündeminde adeta bomba etkisi yaratmıştı. Şanlıurfa’da büyük bir tepki toplayan bu olay siyasilerin de gündeminde yer aldı.

Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa il başkanı Niyazi Yanmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla önceki gün Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde polisin darp ettiği öğretmen Ramazan Erdoğan ile ilgili sert bir çıkış yaptı.

Siverek ilçe Emniyet Müdürü'nün 26 yıllık eğitimciyi darp eden polis memurunu sahiplendiği iddiasını değerlendiren Başkan Niyazi Yanmaz, Şanlıurfa İl emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ve Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i göreve davet etti. Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü ve Şanlıurfa valisinin olayın üzerine giderek gerekeni yapmaması durumunda darp olayının videosunu CİMER'e yollayarak şikayette bulunacağını söyledi.