İş Adamı 5 Yılda 20 Milyon TL Kira Ödemeyi Bırakın Çağrısı

Şanlıurfalı iş adamı İbrahim Asoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Şanlıurfa belediyesinin 5 yılda 20 milyon ödediği kira batağından kurtulması gerektiğini söyledi.

İş Adamı 5 Yılda 20 Milyon TL Kira Ödemeyi Bırakın Çağrısı
Şanlıurfalı İş Adamı İbrahim Asoğlu

Şanlıurfa'da iş yapan iş dünyasının önemli simalarından İbrahim Asoğlu, Sosyal Medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile önemli bir çağrıda bulundu. Asoğlu paylaşımında belediyelerin kendine ait binalar yerine kiralama yönetmi ile büyük paralar harcadığına vurgu yaparak sadece Büyükşehirin yıllık kira için ödediği miktarın 4 Milyon TL olduğunu iddia etti. 5 yıllık görev sürecinde yıllığı 4 Milyon TL'den 20 Milyon TL'nin kiralara gittiğini Büyükşehir Belediyesinin bu para ile kendine bütün birimlerinin bir arada olduğu muhteşem bir bina yapabileceğini 5 yıl sonra hem kiraya ödeyeceği parası cebinde kalır hemde muhteşem bir binaya sahip olabilir diye görüş belirtti. Ayrıca İş Adamı İbrahim Asoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'den umutlu olduğunu vurguladı.

İş Adamı Asoğlu'nun Sosyal Medya Paylaşımı

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 
Şanlıurfa bir önceki Belediye Başkanı seçimlerinde eski Belediye başkanlarının 1/2 tanesi hariç kayyım dahil, Seçime son 3 ay kala 100 milyon tl'den fazla parayı harcadı. Bu kadar fakir fukaranın mazlumun hakkını hesap günü elbet öderler. Büyükşehir belediyesi yıllık 4 milyon kira bedeli ödüyor, yazık günah 5 yılda 20 milyon tl boş yere harcanıyor.
Urfa’ya yakışır bir Beledye binasının daha iyi olacağını düşünüyorum yeni Belediye başkanlarında umudumuz var umarım Şanlıurfa’yı azda olsa yaşanabilir bir hale getirmelerini diliyorum "UMUDUMUZ ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL"