AKP'li Vekil AGD İftarında Yıldırım'a Oy İsteyince Ortalık Karıştı

Saadet Partisinin gençlik hareketi olan Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa'da Sahur programına katılan AKP Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım için oy isteyince ilçe başkanı kürsüye gelerek bizim partimiz Saadet Partisidir kimse burada Saadet Partisi dışında bir yere oy vereceğimizi beklemesin dedi

AKP'li Vekil AGD İftarında Yıldırım'a Oy İsteyince Ortalık Karıştı

Saadet Partisinin gençlik hareketi olan Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa'da Sahur programına katılan AKP Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım için oy isteyince ilçe başkanı kürsüye gelerek bizim partimiz Saadet Partisidir kimse burada Saadet Partisi dışında bir yere oy vereceğimizi beklemesin dedi.

23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine, kendi adayları olan Necdet Gökçınar ile katılacağını duyuran Saadet Partisi konuşulmaya devam ediyor.

Saadet Partisi'ne yakınlığıyla bilinen Anadolu Gençlik Derneği'nin (AGD), düzenlediği bir sahur organizasyonunda ise dikkat çeken bir olay yaşandı.

 

Binali Yıldırım İçin Oy İsteyince Ortalık Karıştı

AKP Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, AGD'nin sahur organizasyonuna katılarak, 23 Haziran'da AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım için oy istedi.

AKP'li vekil Akbaşoğlu, AGD'nin organizasyonunda, siyonizmin ve emperyalizmin planlarının boşa çıkarılması gerektiğini belirterek, Binali Yıldırım'ın desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

 

Bizler Saadet Partiliyiz ve Bizim İstanbul Adayımız Var 

AKP'li vekil Muhammet Emin Akbaşoğlu'dan sonra söz alan, Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Recep Polat ise, AKP'li vekile bir yanıt verdi.

Recep Polat, Milli Görüş'ün tek temsilcisinin Saadet Partisi olduğunu ve bu yüzden onu desteklemekle yükümlü olduklarını belirtti. Polat, 23 Haziran seçimleri için ise, "Bunu bir vatan-millet-sakarya meselesine çevirmek doğru değil" diye ifade etti.