Akp Şanlıurfa'da Yüzde/61 Oy Alınca İstanbul'daki Urfalılar'dan Destek İstedi

Şanlıurfa 31 Mart yerel seçimlerinde Yüzde/61 oy aldığı Şanlıurfa'da İstanbul'da yaşayan Şanlıurfalılar'dan aynı oy oranını yakalamak için harekete geç

Akp Şanlıurfa'da Yüzde/61 Oy Alınca İstanbul'daki Urfalılar'dan Destek İstedi

23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimi için saha çalışmalarını yürüten Binali Yıldırım, İstanbul’daki işadamları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle buluştu. Buluşmaya ilişkin olarak Yıldırım, “23 Haziran için bir kez daha destek sözü aldık” ifadelerini kullandı.

23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimleri için çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, mega kentte Şanlıurfalı işadamları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle buluştu. 


23 Haziran için destek sözü aldıklarını kaydeden Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Peygamberler şehri Şanlıurfamızın İstanbul’da mukim iş insanları ve STK temsilcileriyle bir araya geldik. Gücünü Anadolu'dan alan, bizlerin her zaman yanında duran hemşehrilerimden 23 Haziran için bir kez daha destek sözü aldık” ifadelerini kullandı.