Ahraz Gencin Katilleri de Ahraz Çıktı

İstanbul’da kaybolduktan sonra arama çalışmaları başlatılan ahraz olan genç önce öldürülüp sonra da yakıldığı ortaya çıktı. Ahraz gencin katilleri de sağır ve dilsiz biri kadın iki kişi olduğu ortaya çıktı.

Ahraz Gencin Katilleri de Ahraz Çıktı

İstanbul’da kaybolduktan sonra arama çalışmaları başlatılan ahraz olan genç önce öldürülüp sonra da yakıldığı ortaya çıktı. Ahraz gencin katilleri de sağır ve dilsiz biri kadın iki şahs olduğu ortaya çıktı.

Elde edilen bilgiye göre olay, İstanbul’un Pendik ilçesinin Aydos Ormanları’nda meydana geldi. İddiaya göre ahraz olan Abdulkadir Elgeni (21) 9 Ağustos günü ağabeyi ile birlikte giysi almak için bir alışveriş merkezine gidip, eve döndükten sonra tekrar avm'ye gitmek istediğini söyleyerek evden ayrılmış ve bir daha da haber alınamamıştı. Bunun üzerine aile oğlunu arama çalışmaları için polise bildirdi. 
Polis, engelli genci bulmak için çalışma başlatırken, Aydos Ormanları’nda boğazı kesilmiş ve yakılmış bir ceset bulundu. Kimliği belirlenemeyen ceset üzerinde tıbbi ve kriminal çalışma yapıldı. DNA incelemesi sonucu cesedin kaybolan ahraz gence (Abdulkadir Elgeni’ye) ait olduğu belirlendi.