2 Erkek Öğrenciyi Evine Götürüp Taciz Eden Öğretmen Tutuklandı 

Rehber öğretmeni evini götürdüğü 2 erkek öğrenciyi taciz ettiği gerekçesi ile tutuklanarak ceza evine gönderildi, Olay Bahçelievler'de meydana geldi. 

2 Erkek Öğrenciyi Evine Götürüp Taciz Eden Öğretmen Tutuklandı 
Bahçelievler sapık öğretmen

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde Bahçelievler İlkokulu'nda rehber öğretmen Ö.A. (40), iki erkek öğrenciyi evine götürerek taciz ettiği iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tacizci Öğretmen Evli ve 2 Çocuk Babasıydı 

Burhaniye ilçesinde bulunan Bahçelievler İlkokulu rehber öğretmeni evli ve 2 çocuk babası Ö.A. iddiaya göre, önceki gün yaşları 9 ve 11 olan iki kardeşi evine götürerek tacizde bulundu. Öğretmenlerinin yanından ayrılarak evlerine dönen çocuklar, durumu annelerine anlattı. Bunun üzerine aile, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek öğretmen Ö.A. hakkında şikayetçi oldu. 

Çıkarıldığı Mahkemede Tutuklandı

 

Tacizci Öğretmen Çıkarıldığı Mahkeme'de Tutuklandı 

Dün akşam saatlerinde Ö.A’nın evine giden polis ekipleri, taciz zanlısı öğretmeni gözaltına aldı. Sağlık muayenesi için Burhaniye Devlet Hastanesine götürülen Ö.A., emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Sapık Ogretmen Resmi

Ö.A. savcılık ifadesinin ardından, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Rehber öğretmen Ö.A’nın yine taciz suçlamasıyla devam eden bir davasının daha olduğu öğrenildi.